Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnatok a jelenlegi kenyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnatok a jelenlegi kenyelmes eleteteket a bizonytalanert?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo: mar kozel egy eve megismerkedtem valakivel, aki.kulfoldon el. Nem nevezem ezt meg egy komoly kapcsolatnak, meg inkabb csak ismerkedesi fazisban vagyunk azzal a kulonbseggel, hogy mi havonta, masfel havonra tudunk talalkozni. Minden ok, de ez csak akkor fejlodhet tovabb, ha en feladom az itteni eletem es legalabbis a kozelebe koltozom. (Nem, o nem jon ise. En se jonnek a helyeben...)

mivel nem beszelem meg jol az adott orszag nyelvet, (es magyar anyanyelvu tanaroktol nem is fogom szerintem sose eleg jol megtanulni) ez eleinte az un. "karrierem" feladasaval es vmi alacsonyabb szintu munka elvallalasaval jarna. Tulsagosan nem elvezem ezt a mumkat, de nem tudkm hogy hogyan viselnem a jelenlegi kozepvezetoi poziciombol a csicskava valo minositest. Viszont ez igy biztos nem megy mar sokaig, en is elegge szenvedek tole. Es mar nem vagyok olyan fiatal sem, 30-on felul. Van valakinem hasonlo tapasztalata?



2015. júl. 26. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Megtanulnám az adott nyelvet itthon, itt is vannak biztosan olyan anyanyelvű tanárok, mint az amit meg akarsz tanulni. Nem mennék ki retek munkát végezni ki tudja meddig, mikor már van egy rendes végzettségem meg rendes munkám, ennyit nem érne egy alakuló kapcsolat ami vagy bejön, vagy nem.
2015. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel nyelv? Mert van olyan amiből intenzív tanulással félév alatt egy magabiztos alapot, vagy gyenge közepet össze lehet szedni.
2015. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi a valaszt! Tanulom a nyelvet, felreertes ne essek, csak mird olyan szintre jutok vele, hogy az egy normal, irodai kornyezetben is hasznalhato, akkof meg evekrol, de legalabbis mev 1-1,5 evrol bedzelunk. Es akkor a helyi dialekttel meg nem szamoltam. Szoval ezert hezitalok es igazabol mennek inkabb. Ugy erzem, itthon csak az idomet vesztegetem. Biztos nem er ennyit egy kapcsolat? :-D
2015. júl. 26. 22:01
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Kerdezo: nemet. Ez nem az a nyelv:-)
2015. júl. 26. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Háát, az tényleg nem :D

De angolul tudsz a német mellett? Mert akkor a helyedben megpróbálnám így is, ha már alapfokon tudod a nyelvet az is nagy segítség :) Vagy kérdezd meg, hogy kint van-e esetleg államilag támogatott nyelviskola, ott is gyorsan fejlődhetnél

2015. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly pont ilyenkor feladtam mindent, mentem egész Londonig. A pasi meg 3 hét múlva lelépett minden szó nélkül. Szóval én nem tanácsolom személy szerint. Mások, akiknek jó tapasztalatai vannak, meg tanácsolják. Nem lehet egyértelműen jó tanácsot adni.
2015. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos van mindenféle nyelvtanfolyam, de állás nélkül nem mennek ki. Ezert jöhet szóba a vendeglatozas, es egyeb allasok. Ahol azert kell kommunikalni es lehet fejlodni.
2015. júl. 26. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, azzal a különbséggel hogy én most is külföldön élek,egy harmadik országban. Mégsem merek lépni,mert félek hogy úgy járnék mint az egyik kommentelő.
2015. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os sajnalom! Es igen, van ilyen. Az a helyz3t, hogy en nem csak miatta mennek, mert eleg regota elvagyodom mar, szivesen is csinalnek valami mast, mint a monitor 8-10 oran at torteno bamulasa. Szoval azert nem lenne olyan nagy aldozat. Masreszt meg persze az lenne, mert fel kellen adni a megszokottat, a biztonsagosat, boldogulni egy idegen kornyezetben. Meg hat a dolognak egyebkent nem is lesz meoldasa. 7-es, te mit tervezel a jovodre?
2015. júl. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!