Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, és hogyan ismerkedtél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, és hogyan ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés
Leírnád hosszan?:)

2015. aug. 28. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszan ezen nem tudok mit írni :) Egy koncerten találkoztunk Magyarországon, ő az országban nyaralt (külföldi). Még aznap este lefeküdtünk, a további napokat együtt töltöttük. Pár hónapra rá kiköltöztem hozzá, mára már házasok vagyunk. Ha úgy tetszik, "szerelem első látásra". Pár éven belül gyerekeket szeretnénk.
2015. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iskola, osztálytárs... :D Na, ez se egy hosszú sztori. :)
2015. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Társkeresőn.

Egy hosszú kapcsolatot zártam le, ami után nem akartam komolyat egy ideig, ezért csak nézelődtem, beszélgettem, volt akivel találkoztam is, de nem lett semmi komoly, meg komolytalan sem, csak beszélgetés. Aztán bejelölt egy srác, aki 250 km-re lakik tőlem. Remekül egyetértettünk abban, hogy mekkora marhaság a távkapcsolat és mennyire bolondok az emberek, hogy nem a saját környezetükben keresgélnek. Aztán annyira jól sikerült a beszélgetés, hogy azóta együtt vagyunk, hol ő utazik hozzám, hol én hozzá és alapjaiban rengett meg a távkapcsolatról addig kialakult véleményünk. Imádjuk egymást és már tervezzük az összeköltözést :-)

2015. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Baráti társaságban.

Sütögetésen láttam először, aztán fél évre rá sörözésen, utána meg idővel összejöttünk :)

2015. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!