Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÁLLÍTÓLAG a nők álma vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÁLLÍTÓLAG a nők álma vagyok mégis 3 éve egyedül vagyok. Akkor, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nem én gondolom ezt magamról mielőtt valaki be akarna szólni, más se mondta konkrétan ezt csak hasonlókat. Na de térjünk a lényegre. Az itt olvasottak alapján a legtöbb nőnek én vagy a magam fajta pasi kell mégis...tudjuk mi a helyzet. Utálom az önsajnálkozást, erre a sz.aros kérdésre is egy hétig vártam mire meggyőztem magamat, hogy kiírjam.

Barna hajú, zöldes barna szemű borostás, izmos, kisportolt testalkatú pasi vagyok. Ápolt vagyok normális a hajam, nem az az elnyűtt partvis frizura amitől egyeseknél átszakad a gát odalent, mert hűdeaztamindenitdejósrác. A lányokkal udvarias és sosem önző, mindig a másik fél igényeit helyezem előtérbe. Szeretek hosszan és akár vadul is csókolózni, sikerült már úgy is megcsókolnom lányt, hogy benedvesedett, tudom, mert odahúzta a kezemet. Szexben különösen igaz ez, hosszú előjáték érzéki csókok, simogatás, ölelkezés, masszázs, (imádom csinálni)és hosszú orál. Addig el sem vagyok hajlandó általában kezdeni amíg a partnerem el nem élvez, azután jöhet a lényeg, de ott is az Ő igényeinek megfelelni. Mi pasik elsülünk így is-úgy is, tehát érthető ha a lányért hajtok. Minden lánnyal megtalálom az összhangot és pár nap, max pár hét alatt kompatibilissé válok Vele (nem informatikus vagyok) Eléggé kívánós vagyok, tehát HA van valaki akkor szinte állandóan képes lennék szexelni Vele, ez lehet negatívum, meg az is, hogy én mindig egymás után háromszor szeretem csinálni, mert akkor érzem, hogy "oké, most megkönnyebbültem" Szeretek vadulni is, tehát nem csak egy nyálas dörgölőző csiga vagyok. Igen is van sötétebb oldalam a szex terén, már-már perverz is, például nagyon is szeretném kipróbálni a popsi szexet, DE csak akkor ha a párom is akarja (akarná ha lenne) amúgy nem erőltetek semmit.

Sokan mondják, hogy imádják a humoromat ami számomra jól esik, mert régen elég gyatra humorom volt. Kb mindenen röhögtem amibe káromkodtak vagy fingottak. Legutóbbi mozizásból is hazafelé menet a buszon meg a bárba ahová beültünk haverommal, akivel társalogni kezdtem lányokkal, mindet megnevettettem.

Nincs az a tipikus kanszagom, az a pacsuli amivel a nagymenők locsolják magukat, csak dezodor és fürdés általában, meg hónalj stift. Edzek, dolgozom, főzök, és takarítok. Nincs jogsim, de lehet nem is akarok, max motorra. Ritkán járok el bulizni, csak ha hívnak, inkább a bárban üldögélő és beszélgetős, házi bulizós típus vagyok, tehát barátokkal szeretek lenni. Péniszem is átlagos, szóval akkor ezt sehogy sem értem. Lehet még egy oka van és akkor ennyit a belső számít gondolatról, hogy csak 175cm vagyok.

Szóval "Cry me a river" akció kész.

24/F Bp.



#lány #párkapcsolat #szingli #miafenétírjakmég?
2014. máj. 27. 20:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hmmmm.....először benedvesedtem, aztán belédszerettem :)
2014. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nyugi haver! Én is így vagyok ezzel. A normális pasik nem kellenek a nőknek. Nekik csak az idióta bunkók kellenek aki néha megrakja őket.
2014. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
hát ezek alapján jó kérdés :D
2014. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ilyen online szerelemből is volt már egy rakásom, kb mind dobott első látásra.
2014. máj. 27. 20:55
 5/27 anonim ***** válasza:

Ha nő mondta,akkor ne higgy neki!

Rám is mondta már nem egy ember,hogy az én külsőmmel egy nap alatt 10 barátnő jelöltet szerezne,ahhoz képest lassan 24 évesen még mindig szűz vagyok.

Nem vagyok hülye,van állásom,ambiciózus vagyok,szorgalmas,5 éve edzek 180 centi magas vagyok és mégse jött össze semmi,bár én nehezen találom meg a közös nevezőt bárkivel is,mert nem sok olyan lány akad,akivel van bármilyen közös témánk.

2014. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

" A lányokkal udvarias és sosem önző, mindig a másik fél igényeit helyezem előtérbe"

Ez a nők szemében már papucsságnak számít, amit nagyon nem szeretnek, és ha sok kritérium közül 1nek nem felelsz meg, akkor már bukta van:(

2014. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ácsi, azért ennyire egyszerű nem vagyok, se naiv se papucs nem vagyok, tudom mik a buktatók és mi a túl sok, mi a túl kevés. Nem komplett amatőr vagyok. Valami más lesz itt. Szerintem csak nem ütöm meg a mércét, ennyi. Vagy lehet tényleg csak taplónak kéne lennem, de miért is jó az? Próbáltam, egyből abba is hagytam. Nem én vagyok.
2014. máj. 27. 21:23
 8/27 anonim ***** válasza:

Abba még nem gondoltál bele, hogy nem megfelelő lánnyal/lányokkal kezdtél ki?

A szöveged alapján a tökéletességet súrolod, de ezt a volt barátnőid is így gondolják?

(Nem bántani akarlak, de valami miatt mégis egyedül vagy)

2014. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Édes istenem..hogy én miért nem találok hozzád hasonlót..:D:)

Őszintén szólva a leírtak alapján el nem tudom képzelni, hogy miért nem sikerül kapcsolatot kialakítanod. Max arra tudok gondolni, hogy valóban más értékrendű lányoknál próbálkozhatsz, akik nem kifejezetten a leírtakra vágynak. Vagy a másik verzió, hogy esetleg túl nagyok az igényeid, csak mert ez utóbbiról nem esett szó.:D

2014. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A legkevésbé sem nagyok, sőt én inkább preferálom a normális lányokat, smink nélkül és sportcipőben, farmerban vagy valami kényelmesebben, csak ne üvöltsön az öltözködéséről és a megjelenéséről, hogy Ő mindenkinél jobb akar lenni. És még valami. Nem vetem meg a nagy melleket, de a picibb ciciket inkább szeretem. De a lényeg, hogy nem válogatok. Persze legyen legalább átlagos a lány.

A másik kommentre meg csak annyit, hogy akkor Pesten sikeresen kifogtam az összes cinkes lányt. Meg vidéken, meg itt ahol most lakom, meg az osztályomban (tudom hülyeség volt) Tehát peches vagyok úgy tűnik.

2014. máj. 27. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!