Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ekkora egetrenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ekkora egetrengető probléma, hogy nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel, szeretem is őket, de saját magamat egyáltalán nem tudom elképzelni szülőként. Ismerem magamat annyira, hogy tudjam, nem tudnék rendesen felnevelni egy babát. Nemrég volt egy családi összejövetel, ahol felmerült ez a téma is, nagynénémék rendesen fel voltak háborodva, hogy mi az, hogy nem akarok gyereket a későbbiekben, szerintük majd "kinövöm ezt a hülyeséget". Nos, mindenesetre én nem így látom. Tényleg ennyire elítélendő, ha egy nő nem akar gyereket?


20/L


2015. aug. 29. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Halvány fogalmad sincs, hogy mi lesz a jövőben, mennyit fogsz még változni ezen a téren, mennyire fog megváltozni a gondolkodásod és a véleményed erről.

Azt se tudjuk, hogy pl. 5-6 óra múlva mi fog történni.


Szóval, az, hogy veled mi lesz, azt nem tudjuk, mennyire fog megváltozni ez a hozzáállásod.

Egyébként, ha te inkább karrierista akarsz lenni, oké.

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

Nem egetrengető probléma, csak szokatlan.

Majd, ha kb. 10 év múlva is ugyanezt mondod, mint most, akkor se biztos, hogy kb. még 2 év múlva is ezt fogod vallani.


Majd az adott helyzet eldönti.

2015. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nemrég még én is ilyen voltam, a legnagyobb ellenzője voltam az egésznek, de most már látom, hogy a családalapítás az az élet része. Jelenleg én sem tudnék felnevelni egy gyereket. Sőt ha most teherbe esnék el is vetetném, és nem érdekel hogy ki tépi le ez miatt a fejem. De tudom, hogy egyszer fel fogok nőni erre a feladatra és majd el fog jönni annak is az ideje.
2015. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a problema h 20 evesen ilyen kijelenteseket teszel, es ezzel elijeszted a pasikat, akik komolyan terveznenek talan.
2015. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

Még fiatal vagy,lehet hogy most nem szeretnél gyereket

de majd lehet hogy később igen! :)

Nem elitélendő,mert a te választásod

csak mindenki szeret a más életébe beleszólni szülőktől elkezdve mindenki....


Még gyerek vagy te is,lehet hogy később vágyni fogsz egy gyerekre de az is lehet hogy nem!

2015. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha elítélendő is, akkor az is az, ahogy a legtöbb szülő a gyerekével bánik (vagy nem bánik).


nem mindenki "növi ki." azért, mert a legtöbb ember így csinálja, nem kell neked is. majd utólag visszanézve könnyebb lesz elgondolkozni, jó-e, ahogy döntöttél. valószínűleg én sem szülök, pedig ennek semmi különösebb (anyagi, férfi) akadálya nincsen.


N32

2015. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
én 30 fölött kezdtem el gondolkodni egyáltalán a témán... Úgy konkrétan akarni ma sem akarok, de már nem zárkózom el tőle kategorikusan. Nem tudom, h lesz-e egyáltalán.
2015. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem akarsz gyereket, hiszen önmagában azt nem nehéz összehozni. De nem a gyerek áll az első helyen.

A kérdés az, vágysz-e egy olyan helyes, vonzó férfire, aki mellett nem hiányozna semmi, akinek akár az egész életed odaadnád, akivel az életed minden perce öröm lenne.

Mert a sorrendben ez az első. Ha ott van már melletted ez a férfi, akkor jöhet az a kérdés, hogy milyen módon teljesedjen ki az életetek. Nagy autóra, házra, tévére gyűjtötök, vesztek egy kutyát, vagy közös gyermekekkel nyüzsgő családban lesztek boldogok egymás mellett.

2015. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggodalmaskodj a holnap felől,

megvan minden napnak a maga baja.

2015. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!