Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmérésem alapján 50 férfiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmérésem alapján 50 férfiból 36 bárkivel lefeküdni, csak puncija legyen. Nektek erről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Egy egyértelműen csúnya, kövér, ízléstelen lányról küldtem 50 férfinak képet, ebből 7 nem válaszolt inkább, a maradék meg össze vissza dicsért, és ebből 36 kijelentette, hogy lefeküdne velem, illetve azzal a lánnyal akiről képet küldtem, 4 randit kért, 3 pedig csak a véleményét mondta el, illetve csak az önbizalmamat próbálták növelni.

A felmérésben résztvettek maguk jelentkeztek értekelésre, ezért nem lehet általánosítani.


2015. aug. 29. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
50 lúzerből 36, nem 50 férfiból.
2015. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
*lefeküdne
2015. aug. 29. 14:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon végezted a felmérést ?

Mert akkor rosszul tetted.


Nekem azért más a véleményem erről, és az hogy mi az ízléstelen az megint egyéni vélemény.

2015. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez a legalja. Aki már évek óta nem volt senkivel.

Amúgy a kutatáaod akkor lenne teljes, ha tudnád, hogy hányan nézték meg a fotót. Nem mindegy ugyanis, higy özezerből írt ötven

vagy ötvenből.

2015. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Te amúgy miért voltál erre kíváncsi?
2015. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
50 embernek küldtem el, abból 43 válaszolt, és az a 43 megegyezik azokkal akiknek elküldtem
2015. aug. 29. 14:08
 7/21 anonim ***** válasza:

4-es, ott van, hogy 50 férfinak küldte el a képet, ebből 36 mondta, hogy lefeküdne vele.

Nem elküldte x embernek, és abból 50 jelzett vissza.

2015. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől függ, de néha megyek az utcán és gyakorlatilag az összes nő szimpatikus, érdekel, le is feküdnék vele, máskor meg százból egyetlen nő sem üti meg a küszöböt. Nem a nők különböznek ilyenkor az biztos.


Egyébként meg az egy dolog, hogy valakivel szívesen lefekszem, baráti jelleggel, a másik azt hogy el tudom képzelni, hogy szerelmes leszek belé és hosszabb távon is működhet.

2015. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Durva nagyon... az első jól mondja :D nagyon csipem. L
2015. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy én pl néha itt szoktam hazudni :S Nem akarom a lányt megbántani, növelni szeretném az önbizalmát. Nem láttam a levelet amit írtál, így nehéz ítéletet mondani.
2015. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!