Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "kisugárzás" tényleg minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kisugárzás" tényleg minden nőt megszépít, vagy azon nem segít, aki nem szép eleve?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg minden nőt. Sőt, azon is segít, aki eleve nem szép.
2015. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ilyen, hogy kisugárzás. Kémia van, ami vagy bejön, vagy nem. Ez magyarázza azt is, hogy egy kevésbé szép nőt is meg lehet nagyon kívánni.
2015. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
A kisugárzás főleg a külsőből fakad + némi belső, de ha csúnya vagy akkor csúnya vagy.
2015. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kisugárzás mindig belülről fakad, ami megmutatkozik a külsődön!

Az igaz, hogy egy magabiztos és mosolygós külsővel rendelkező szebb képet mutat, mint egy búval b..szott egyén, még ha ő csinosabb is.

De ha az illetőnek te nem jössz be, akkor lehet akármilyen csodás is a külső kisugárzásod, akkor hoppon maradsz nála, de a következőnél meg nem akinek meg bejössz. :)

2015. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A kisugárzás nem szépíti a külsőt , hanem a viselkedéséhez van köze, kedvességhez vagy éppen a flegmasághoz, búbánathoz hasonlók.
2015. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Kisugárzás nem létezik, a személyiség viszont nagyon is megszépítheti a külsőt.
2015. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Amikor felrobbant a csernobili atomerőmű, akkor volt kisugárzás rendesen, na jó, ez nem volt vicces, de már azért írtam,mert mindenki jön ezzel a kisugárzással, de pontosan megmagyarázni nem tudják,hogy mi az.Szerintem az van,hogy vagy jól néz ki valaki vagy nem. Pl. én,ha végigmegyek az utcán a szokásos mord pofámmal,akkor sem fogok tetszeni a nőknek, ha végig megyek széles vigyorral a pofámon,akkor sem.
2015. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem "búval b*szott" a kisugárzásom szinte mindig szarul érzem magam,de elég sok fiúnak tetszettem az iskolában (is)ennek ellenére...szóval nem a kisugárzáson múlik...hacsak nem vagyok kivételes eset,akinek a szomorkás külső áll jól XD
2015. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!