Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan a legjobb kezdeményezni felétek?

Figyelt kérdés

pl: egyszerű leszólítás az utcán, diszkóban vinni egy italt, tánc közben vagy milyen más módszerrel?

Írjátok meg a párotokkal hogy jöttetek össze. És kort is, kösz.


2010. márc. 11. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Balfék.
2010. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az
2010. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

haahh...

NAgyon egyszerű a válasz erre- ha tetszel annak a bizonyos csajszinak, odamehetsz hozzá bárhogyan- így is úgy is jól fog elsülni a dolog- persze nagyképűsködés,tahóskodás kizárva. Ha meg nem tetszel neki, tehetsz bármit, lehetsz bármilyen aranyos udvarias stb, úgysem lesz nála esélyed! :P

2010. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én úgy jöttem össze a párommal, hogy egy közös ismerős révén elmentem nekik segíteni költözködni egyik házból a másikba... akkor még fel sem figyeltem a lányra, de ő már akkor kiszemelt engem, mert tetszett neki, hogy teszetosza balfék vagyok... utána rámhajtott msnen... (amúgy az msnen a legjobb ismerkedési forma a 21ik században) és most itt vagyok... egy fasza párkapcsolatban... szép pár vagyunk, minden szempontból (és ezt nem azért mondom hogy fényezzem magam, hanem azért hogy lássátok hogy helyes pasik és szexi csajok is lehetnek ebben a világban balfékek...:))

f21

2010. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az első 2 nem értem mért nem válaszolt a kérdésre, a saját idejüket pazarolták, csak hogy mondhassanak valamit.

A többieknek köszönöm.

2010. márc. 11. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:

én utcán sosem ismerkedtem, meg szórakozóhelyen sem :) pedig próbálkoztak többen, de valahogy nekem ez olyan snassznak tűnt. a legjobb, ha valaki bemutat szerintem, majdnem az összes pasimmal így jöttem össze.


a férjemmel meg érdekes sztori volt: nekivolt már egy kislány az előző élettársától, aki lelépett mikor a gyerek pici volt, így egyedül nevelte. oda hordta a kislányt teniszoktatásra, ahova én jártam (5 éves volt a lislány akkor). mindig a WC-ben öltöztette át, mert nem akart a nőibe bemenni, még kevésbé a kislányt a férfibe bevinni :) akkor neki énmár régóta teteszettem, csak nem mert megszólítani, hát a kiscsaj megoldotta :) angyali jó gyerek volt, most is az, de aznap hisztizett, hogy neki az apja nesegítsen öltözni, mert ő már "nagy lány". én pont mentem arra, erre könnyek között megszólal: "segítsen inkább a néni!" hát így kezdődött...férjem persze bokáig pirult, de utána meg mert hívni egy frissítőre "hálából a segítségért". 5 éve vagyunk házasok.


28/N

2010. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én a barátommal úgy jöttem össze h mentem az utcán mire ő oda szólt (mikor még nem is ismertem) hogy jó a seggem, mondom kösz és elkezdtün kbeszélgetni és a végén összejárogattunk és összejöttünk, nah ennyi szia!
2010. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A fiúm a suliba jár és ott is jöttünk össze.Először csak flörtölgettünk,beszélgettünk és nagyon cuki bókokat mondott.Szerintem minden lánynál bejönnek a bókolások.Pl.:beszéltek a suliba,akkor miután becsöngettek biztos azt gondolja hogy milyen aranyos ez a fiú,milyen jót dumáltatok.Ha suli után leülsz a gép elé vagy este akkor vedd fel msn-re abból jelzed hogy érzel iránta valamit.A többi pedig jönni fog magától.Remélem segítettem.
2010. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!