Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ennyire nem bírja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ennyire nem bírja az alkoholt, azt miért iszik sokat belőle?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg kérdést olvasok, hogy "Túl sokat ittam, és megcsaltam a párom." Ha valaki ennyire nem bírja az alkoholt, akkor miért nem csak mértékkel iszik?

2015. aug. 29. 17:48
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem szeretik az alkoholt, ezert pusztítják. -!-
2015. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert az alkoholra fogják
2015. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aladar12 ***** válasza:
100%

könnyebb, mint azt mondani, hogy "bocs szívem, könnyűvérű vagyok"


és most jön a leszavazás.

2015. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos életkor alatt (és sokaknál fölötte is) olyan erős a megfelelési kényszer, hogy szinte egész nap színjátékot játszik az ember. Az alkohol pedig oldja a gátlásokat, elfelejti tőle, hogy milyen elvárásoknak kellene megfelelnie, felszabadul, jól érzi magát, és még csak nem is érti, miért.. Módosult tudatállapotban viszont olyan dolgokat is megtesz az ember, amivel túlmegy egy határon. Mindenesetre a kérdésre a válasz: azért iszik, aki nem bírja, mert függőség, mint egy drog, amitől jobban érzed magad arra a pár órára. Idővel egy része ezeknek az embereknek felnő, és már nem lesz szüksége alkoholra (legalábbis ekkora mennyiségben) ahhoz, hogy lazítani tudjon.
2015. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férfiak esetében nem értem hogy lehet, mert ha sokat iszik, akkor már nem működik megfelelően a műszer. :D Szal gondolom ez inkább a nőkre igaz.
2015. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik pohár után jön a másik, tehát egyik adja maga után a másikat - főleg Mo.-n, magyar társaságban. Olyan ez, mint a következő zeneszám lényege:

https://www.youtube.com/watch?v=mOpQ2UIU9I0

2015. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tul sokat ittam csak kifogas. Az alkohol oldja a gatlasokat es amit jozanul nem tennel meg azt talan megteszed reszegen, de nem mindenki. Aki megteszi az jozanul is gondolt mar arra, hogy mi lenne, ha...? Es amikor epp rossz pillanata van a parkapcsolataban es egy helyes kis szoke, akivel nem mellesleg mar elotte sokat beszelgetett es kedvesen szemeztek odapattan az olebe, hat ugye az erzekiseg mukodik...es vagy leallitjak magukat vagy nem. Alkoholmennyisegtol fuggoen.

En talalkoztam olyannal, aki azert nem allitotta le magat, mert elotte mar volt hasonlo botlasa es rajott, ha otthon nem vallja be, akkor abbol nincs baj es hat miert is ne. Azaz egyertelmuen nem az alkoholt nem birta, hanem tetszett neki ez a reszegen, gatlastalanul csajozzunk lehetoseg.Mert mit is lehet vesziteni? Ha nem tudjak nem faj, ha megtudjak, akkor rakenem az alkoholra es szanom-banom. Es aki hulye az be is veszi.

Es van kulon az alkohol problema: aki nem birja ne is igyek, az majdnem.olyan, hogy aki alkoholista az ne igyon. Ilyenkor ezek az emberek nincsenek tudataban annak, hogy nem birjak az alkoholt. Ezert nem tudnak annyit inni, amennyitol nem csinalnanak hulyeseget :-).

Es még van ezer variacio.

2015. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!