Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 41 évesen egy gyönyörű 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 évesen egy gyönyörű 16 éves barátnőm van, akivel nagyon szeretjük egymást, nemrég pedig az ártatlanságát is nekem adta. Szülei is elfogadtak, kedvelnek, mások szerint viszont ciki a dolog. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 23:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
81%

18: "És mi "defektjük" volt, amire idővel rájöttél?"


Az egyik az pedo volt, utólag derült ki, hogy ült is emiatt. Neki kapóra jött, hogy 18 évesen fiatalabbnak nézek ki. Nagykorú, nem büntethetik miatta, de babapofija van. Főnyeremény.....


A másik az később jött. ő mindenki előtt előadta a nagymenőt, aki nagyon okos, művelt, tájékozott. Neki az kellett, hogy csodálják. Amint elkezdtem visszapofázni, saját véleményem lett dolgokról, már nem volt olyan idilli..


Amit én tapasztaltam és más ilyen kapcsolatnál is láttam, hogy az olyan kapcsolatok ahol két különböző életszakaszban vannak az nagyon ritkán működik. Főleg akkor, ha a fiatalabbnak önértékelési zavarai vannak, tapasztalatlan, az idősebb meg ezt kihasználja. Sokszor az ilyenek a saját kortársaikkal nem tudnak kapcsolatot kialakítani, mert egy érettebb, tapasztaltabb 30-40 éves nő átlát rajtuk.

2015. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
72%
nem tudom, ki pontozgat le, le is sz.rom, de jó lenne,ha az emberek tovább látnának az orruknál. Nem tűnik még mindig fel,hogy egy 41 éves akármi, van együtt egy kis lánnyal? Szentimentális birkák!
2015. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább nem mondok semmit, mert törölve lenne. De ez a kapcsolat sem fog sokáig tartani még 16,éves befolyásolhatod egy ideig aztán ha öntudatára ébred elhagy egy vele egy korúért. Keress magadhoz való NŐ-t......
2015. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%
Arra képtelen lenne, hogy egy korban hozzáillő nőt felszedjen, azért van egy kislánnyal. Gondolom megint le leszek pontozva, a birka szerelem hercegek és hercegnők teszik a dolgukat :)
2015. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag vagy fater mi? ;)

Elég beteges dolog

2015. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
KAMU A KÉRDÉS, NE DŐLJETEK BE!!!
2015. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Azért kamu, mert egy 16 éves lány szülei nemhogy jó szemmel nézik, de még tesznek is ellene, mivel a lány nem nagykorú…
2015. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ecsém, max. vágyakozol egy 16 évesre, meg amikor előveszed, akkor sűrűn golndolsz ilyen korú lányokra. Orvosnál voltál már ezzel?
2015. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!