Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Szerintetek hogy kell egy igazi nőnek viselkednie társaságban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom én csak guminőkkel találkoztam eddíg
2010. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
mélytorok, széttett láb, jobb kézbe pedig egy rekesz sör, felfekszel egy gurulós asztalra, majd megkéred anyud hogy tologasson körbe körbe
2010. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
hát úgy, hogy legyél 1 picit komoly (ne hülye piicsa) és ne beszélj nagyon sokat(nyávogó piicsa) és legyél egy picit elérhetetlen akit nem könnyű megkapni és küzdeni kell érted ( ne legyél kurrva) !! ez 3 fontos 'szabály'
2010. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs olyan, hogy igazi, és nincs olyan, hogy kell.
2010. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi nonek ugy kellene viselkednie,hogy ne minden parasztsagot osszehordjon,es rohogjon egyfolytaban,legyen vicces,tudjon hozzaszolni a beszelgeteshez,ne pofazzon,vagy meselyen marhasagokat,legyen inteligens,de a mai hulye libak........Jesszus uram isten,szegyelek nehanyukat bemutatni a baratjaimnak eskuszom.
2010. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha szégyelled magad menj WOW-ozz
2010. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem magam te bar omarcu,hanem a noket ahogyan viselkednek,b aszni jo nem mondom de veluk jarni soha
2010. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Nos, kedves 15:05-ös, azt hiszem ezzel a szókészlettel és helyesírási készséggel egy igazi nő sem állna szóba veled. Érd be a szintén írástudatlan, feminista dögökkel (akik szerint ne beszéljen sokat a férfi, ne is röhögjön sokat, meg egyáltalán, levegőt se vegyen ha lehet).
2010. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
15 26,pont az ilyen parasztakrol beszelek mint te is vagy.
2010. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egy igazi nő k***va az ágyban, mester a kohnyában és úrinő társaságban :D AMúgy meg mindig add önmagad :)
2010. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!