Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válaszolnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válaszolnak olyan emberek párkapcsolati kérdésekben akik nem tudnak érdemben hozzászólni?

Figyelt kérdés
Miért keverik bele sokan a saját keserű párkapcsolati nehézségeiket amikor nem ez volt a kérdés? Mire jó, hogy itt sajnáltatjátok magatokat válaszadáskor? Előnyös tulajdonságnak gondoljátok?
2015. aug. 30. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
:DD
2015. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Na mindjárt kitör a 3. világháború.... :D
2015. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy ilyenek válaszolnak akik egy értelmes mondatot nem tudnak leírni.
2015. aug. 30. 16:53
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
Hülye kérdésekre nem koptatjuk a billentyűzetet, sry.
2015. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most is írtál, te nagyon okos.
2015. aug. 30. 16:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz kérdező, azt itt írogatók hány százaléka él párkapcsolatban?
2015. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

Elmondanád, hogy miért értelmetlen a mondat, amit írtam. Nyelvtanilag rendben, van értelme a mondatnak, nem tudom mit pattogsz.


A vicc az egészben, hogy ez a kérdés bennem is rengetegszer megfogalmazódott, ugyanígy gondolom én is, de felesleges leírni, mert úgyis letámadnak, mert úgyis kimagyarázzák, mert nincs semmi értelme!! Számtalanszor megtettem és mindig ugyanaz volt a vége.

Van itt pár fiú, aki olyan szinten merült el az önsajnálatban, hogy arra szavak nincsenek, akik megállás nélkül a nőket fikázzák, akik mindenért a nőt okolják, akik szerint minden nő felszínes és anyagias. Akik, ha egy nő felteszi a nagy kérdést, hogy miért nem talál normális srácot, gondolkodás nélkül ismeretlenül is a nőt nevezik meg hibásként, mert hogy eget verő nagy elvárásai vannak és csak a macsóknál próbálkozik. Ez így van, egy idő után marha irritáló, hogy bármit írsz, az csak is hazugság lehet, hisz minden nő felszínes és anyagias.. Kár erőlködni. Ennek a kérdésnek sem lesz semmi eredménye, max annyi, hogy a szokásos siránkozók jól letámadnak, oldalakon keresztül megy majd a harc, ők természetesen elmagyarázzák, hogy hogy is van ez a dolog, aztán ennyi. Megy minden ugyanúgy tovább.


De az olyan emberekről is megvan ám a véleményem, akik olyan stílusban reagálnak, mint te. Kétlem, hogy így kéne lereagálni a dolgot, hogyha számodra nem tetsző választ kapsz, akkor már ugrassz, hogy "ilyenek" írnak, értelmes mondatot nem tudnak leírni... Ahhoz kéne egy értelmes kérdés (egy értelmes kérdezővel), ami nem ezerszer lerágott csont és nem provokálja a népet feleslegesen.

Szóval képzeld csak, le tudok írni értelmes és normális mondatot, és azért szoktam ide feljárni, hogy akinek tudok, annak próbáljak segíteni, tanácsot adni.

2015. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A kategória felnőtt párkapcsolatok, ezen belül vannak a témák, amik nemcsak párkapcsolatról szólnak.Én nem mondtam, hogy válaszolj ha nem tartod értelmesnek a kérdést, mindenesetre ha nem érted miért nem tartozik ide a válasz, az már a te értelmi képességeid gyengeségét mutatja.
2015. aug. 30. 17:20
 9/15 anonim ***** válasza:

"ha nem érted miért nem tartozik ide a válasz, az már a te értelmi képességeid gyengeségét mutatja."

Ki mondta, hogy nem értem..? Téged kicsit sem zavar, hogy nem is ismersz, de konkrétan hülyének/butának nevezel, akinek gyengék az értelmi képességei? Azért ne szórakozzunk már. Semmi problémám nincs az értelmi képességeimmel, se az intelligencia szintemmel, köszöni szépen mindkettő pont olyan szinten van, amilyenen kell. :)

Bár rólad nem feltétlen mondanám el ugyanezt, mert hát normális ember nem szokott ismeretlenekről egy darab válasz alapján konzekvenciát levonni az értelmi szintjével kapcsolatosan.... Ez rólad árul el valamit, nem rólam.

2015. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kezdjek el én is mondatokhoz gondolatokat fűzni, semmi értelme. Abból amilyen választ, mondatot megfogalmaz egy ember leszűrhető mennyire intelligens.
2015. aug. 30. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!