Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen, nulla párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen, nulla párkapcsolati tapasztalattal mennyi esélyem van, hogy valaha lesz tartós kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Egyébként sem érdeklődnek irántam a férfiak, még az sem biztos, hogy valaha lesz valakim, de valószínűleg azt is el fogom rontani, mert semmit nem tudok a kapcsolatokról. Lehet így valaha komoly kapcsolatom, esetleg családom?
2015. júl. 18. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2015. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Igen, de csak akkor, ha nem ilyen negatívan állsz hozzá, hanem pozitívan!


Egyébként nem kell ahhoz tudni a kapcsolatról semmit, hogy legyen, ez jön magától!

2015. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Barátaid, szeretteid vannak? Munkatársaid, egyéb ismerőseid? Akkor igen is vannak kapcsolataid...Nem ugyanaz, mint egy párkapcsolat, de nem attól leszel jobb társ, hogy sok emberek éltél már együtt, ez baromság. CSAK EZEN nem múlik a dolog.
2015. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hogyne lehetne :) De ha szabad kérdeznem, miért nem volt eddig párkapcsolatod?
2015. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert nem kellettem senkinek.
2015. júl. 18. 21:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Hiszed vagy sem, minden ember a nulláról kezdte!
2015. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak mások nem ennyi idősen (illetve valószínűleg még ennél is idősebben) kezdték.
2015. júl. 18. 21:55
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

23 évesen veszítettem el a szüzességemet a jelenlegi párommal. És szerinted elkéstem valamiről? Szerintem nem.

Előtte volt egy 3 napos és egy alig 1 hónapos. Mindegyik szinte egyenlő volt a nullával. A mostani meg maga az álom!


Csak te csinálsz ebből akkor ügyet, miközben ez nem az! Minél jobban rágörcsölsz a témára, annál jobban nem fog sikerülni!

2015. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

#7 szerintem senki sincs azzal előrébb, hogy 18 évesen beleugrott egy kapcsolatba... sőt ha figyelmetlen volt és gyerek is lett belőle, akkor meg főleg nem (tisztelet annak a kevés kivételnek)


Ad2, kit érdekel, hogy más hány évesen kezdi. 23 évesen saját magad életével kellene foglalkoznod és nem másokhoz kellene hasonlítani magad! Ettől neked nem lesz jobb, csak rosszabb, mert mindig fogsz találni olyat aki "előrébb" tart az életben...

2015. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Írj rám és segítek, hogy rendbe tedd a fejedben a gondolatokat
2015. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!