Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem gázos 1 kicsit ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gázos 1 kicsit ha már 12 éves korom óta nálam 2-12évvel idősebb nők jőnek be?

Figyelt kérdés
most 16 vagyok
2011. dec. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2011. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.:) Nincs abban semmi baj ha az idősebb csajok jönnek be neked.


18 vagyok és nekem is jobban tetszenek a 20-24éves nők mint a velem egykorúak illetve fiatalabbak.

2011. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Én oviban 30 éves pucér nőkről ábrándoztam, úgyhogy semmi gond!
2011. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én mindig szerelmes is leszek valami idősebb csajba és hónapokig nem tudom kiverni a fejemből pedig tudom hogy esélytelen lenne nála az egész, a korombeliek meg a nálam fiatalabb lányok nem nagyon jönnek be kicsit fura ízlésem van
2011. dec. 7. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!