Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha az ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha az ágyban együttlét utána nem sokkal a barátotok elkezdene sírni?

Figyelt kérdés
Elmondaná nagyon sokszor, hogy szeret titeket, és soha nem volt még ennyire boldog és senkit se szeretett így még.
2015. aug. 31. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég kellemetlenül érzeném magam.
2015. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak megölelném és hozzábújnék. Volt hasonló eset és van, hogy én is sírva fakadok, így jön ki a feszültség. Szerintem akkor előfordul, ha valaki érzelmesebb beállítottságú, vagy mondjuk korábbi kapcsolatában nagy csalódás érte, esetleg egy zárkózottabb, bizalmatlanabb típusú emberrel. Vagy olyannal, aki mindez egyszerre.
2015. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 1


Miért éreznéd magad kellemetlenül ?

2015. aug. 31. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tudom, hogyan kis kéne reagálni erre, és hogy mi az oka ennek az érzelmi kitörésnek.
2015. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én csak akkor szoktam sírni, ha nem jön tej a cickóból, ezért szoktam mostanság gyerekes anyákra mozdulni
2015. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 2-essel.

Én elolvadnék :)

2015. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy reagálnék, mint a második hozzászóló. Számomra egyáltalán nem lenne kiábrándító, sőt nagyon sokat jelentene. Az biztos, hogy jól megszeretgetném :)

Csak azért ne kezdjen el minden alkalommal sírni, az már durva lenne. De egyszer jó, ha kijön.

2015. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1:meglepőnék 2:kellemetlenül érezném magam!
2015. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülnék.
2015. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is elsírnám magam :-D
2015. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!