Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemma? Hosszabb

Figyelt kérdés
Szóval,igazából egy magyarázatra van szükségem,mivel ez a dolog már kezd az agyamra menni.Ezelőtt 2 évvel volt egy barátom akit nagyon szerettem stb. Aztán meg szakítottunk,elmaradt a baráti kapcsolat is.Egyszóval már nem érdekel,nem vagyok óda érte vagy valami.Ami fura az az,és többször is már megtörtént,hogy igy a semmiből eszembe jut meg intenzíven gondolok rá (nem érzek hiányérzetet vagy más egyebet ilyenkor vele szembe) és rá pár napra mikor megtörténik ez mindig de mindig felbukkan vagyis rámír,keres stb. És ez már nagyon furcsa nekem...Mi lenne erre a magyarázat? Előre köszönöm az értelmes válaszokat,aki pedig poénkodni szeretne az kiméljen :)
2015. aug. 31. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lelki társad.
2015. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koincidencia.
2015. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valószínüleg egyfajta telepátia működik köztetek. Ez elég gyakran megesik, pláne ha szorosabb volt a kötelék. Én erre mindig csak azt mondom, hogy ez egy "engedd el". Tudom hogy már nem szereted, de amíg ezen kattog az agyad, képtelen leszel változtatni bármin is. Valahogy próbálj új vizekre evezni.Tapasztalat beszél belőlem, ezt én is megéltem.
2015. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!