Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtölni meg lehet tanulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölni meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedem. Fiúkkal nem jövök ki. Mindig ráparázok, hogy mit mondjak, ne égjek be.

Mivel tudnék ezen változtatni? Soha nem voltam épp ez miatt a fiúk "kedvence". Persze nem azt várom, hogy körbeugrálljanak, csak szimplán jóba szeretnék lenni.

Na meg a flörtölés sem megy...

Segítetek milyen módszerrel váltoutathatok? :).

20 l


2015. szept. 1. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Tégy egy próbát rajtam.
2015. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem nézel ki túl jól, akkor felejtős. Egy pasi magától is megtalál, nem kell erőletetni. Ha meg nem talál meg, akkor a kinzetedben van valami, ami nem jön be a pasiknak. A flörtölés meg ösztönből jön… Ha nem jön, akkor ne erőltesd!!
2015. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az. A külsőmmel nincs semmi baj. ;)
2015. szept. 1. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Megtanítalak, ezen ne múljon;)
2015. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A külsőddel nincs semmi baj? Ezt tudod bizonyítani is?
2015. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem teszek ide ki képet. Nem vagyoj kövér, ragyás, ronda stb. Sportolok, csinosan öltözködöm. :)
2015. szept. 1. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
a flörtölést meg lehet tanulni, már a középkorban is készült ehhez egy tankönyvszerűség. Az az érdekes benne, hogy nagyjából most is igaz amit leírnak benne.
2015. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyoj kövér, ragyás, ronda stb."


Na persze. Mondani mindent lehet. Én meg bodybuilder vagyok, apám meg superman volt, így jó géneket örököltem. :D

Sportos vagy, meg csinos? Éééérdekes, akkor miért nem vesznek észre a pasik? Itt valami nem stimmel…

2015. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
simán meg lehet
2016. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!