Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hätso szándék, mi lenne az?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hätso szándék, mi lenne az? Csak nekünk gyanus?

Figyelt kérdés

A párom ès az exe uj pasija kollégák.

Tudni kekk,hogy az exxel a párom anno 3evig járt,együtt 3ltek, a nő gyűrűt,gyereket akart a pasimtol, de a párom éppen ezek miatt szakitott.

Ez után a kapcsolat után jött össze velem,akivel,mint elmondta a fent enlitetteket is eltudja képzelni :)


Nos, DE van egy fura szitu,amit egyikünk sem tud hova tenni.

Az exe pasija mistansäg segitőkèsz bent a melohelyen a párommal szemben.

Pl oárom vett egy uj telefont ès mivel a férfinak is olyanja van,ezért felajánlja a segitségét a telefon kezelésében,ami ugye most jol jön a páromnak,mert elég bonyolult a telefon.


Noos ès haverkodik a pasimmal a srác.

Pl. Irta állitolag ma neki smsben,hogy bár ő holnap szabadnapos,de szivesen bemegy ès megmutatja a pasimnak,hogy hogyab kell a telefon alkalmazåsait összerakni a laptopjával.


Emlitettem a páromnak,hogy nekem ez a hirtelen jött nagy kedvesség gyanús...

Mondta,hogy neki is, de amig segit ès nem vesz észre semmit addig szivesen fogadja a segitsègèt, de mobdts hogy nem hagyja ott nála sem a telefonját sem a laptopjät...


Szoval nekünk fura ez:

Ki az az udiota, aki pusztán kedvességből vemegy a szabadnapján ès segit a barátnője exének valamiben???


Mondogatom a páromnak,hogy èpitse le a pasit, de Ő azt nobdja hogy amig segit ê semmi más gyanus nincs addig ,,maradjon,,, mert ha valami rosszat akar ugyisbkiderül.



Sok mindenre gobdoltam...arra hogy pont a csaj akarja hogy a pasik joban legyenek,mert pl. Akkor a pärom féltékeny lesz ès visszamegy hozzá stb.



De szerintem az ex nő mèg mindif akarnä a pasimat,tekintve hogy alapbol a pätom hagyta el anno


2015. szept. 1. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


Hátsó szándék.

2015. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Exszel es rokonaival/ barataival soha nem tartom a kapcsolatot semmilyen uruggyel es az elettarsamtol is ezt kertem.


Valamiben santikal az ex. Vigyazz. Figyeld. N

2015. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mindenesetre folyton azon agyalok,hogy miféle hätso szándéka lehet ezzel a fèrfibak,de nem jövök rä....


Pedig számomra fura ez a hirtelen jött kedvesség, főleg ugy hogy a csaj 1hétre rä mär ezzel a pasival járt miutän anno szakitottak a párommal...


Szoval kicsit a páromra is haragszom hogy naiv, ès félek hogy ha nem épiti le,akkor a pasi nagyon. ,,bele fog mászni az életébe/élteünkbe, vagy a magánszféräjäba,, esetleg keresztbe tesz nekünk és rámegy a kapcsolatunk a nagy naivitásra...

2015. szept. 1. 23:59
 4/16 A kérdező kommentje:

De magával az ex nővel NEM beszél amiota szétmentek, le is van neki tiltva. A szakitásuknak már 1.5éve


Csak a csaj uj pasija segitőkészeskedik tulságosan...

2015. szept. 2. 00:01
 5/16 A kérdező kommentje:

De abban biztos vagyok,hogy a pasi elmondja a csajnak,hogy segit a pasimnak stb.


De miért nem épiti le a pärom a csávót?????

Komolyan szerintetek ilyen naiv vagy megvärja,amig baj lesz???????

2015. szept. 2. 00:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Téged is jól leepitett helyesirasilag az ex. Amúgy szerintem bosszút forral, én a helyedben félteném a pasidat főleg az exe új kanjatol. Az én egyik exem új kanjat konkrétan rámuszitotta aljas indokokkal az, mert exem nehezen viselte, hogy ki lett dobva, konkrétan azt mondta öt meg soha senki nem utasította el. Utána meg egy évvel történt az incidens ahol látszott rajta, hogy képtelen volt elfogadni a dolgokat 1 év után is
2015. szept. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki akar vele tolni, vigyázzatok vele.
2015. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve szakítottak, nem is tartanak kapcsolatot, új pasija van a nőnek, de te még mindig azon agyalsz, hogy a nő állhat a háttérben? Az ex bírja a párod, és nem érzi úgy, hogy baja származhat a kapcsolattartásból, hiszen a párod dobta a nőt, és boldog kapcsolatban él. Nyilván az otthoni helyzettel is tisztában van, és tudja, hogy már semmit nem jelent a párod annak a nőnek. Elhiszem, hogy szerelemes vagy, és nem fér a fejedbe, hogy más már nem az a párodba, de azért olyan történetet kitalálni, hogy az ex másfél év elteltével rávette a párját, hogy férkőzzön a párod közelébe, azért, hogy ő visszaszerezhesse a pasit.. most komolyan, hol állna ez a jelenlegi partner érdekében? Vagy annyira h*lyének nézed, hogy másfél év alatt nem tűnt fel neki, hogy nem szeretik, és akkor sem fog gyanút, mikor a párja az ex közelébe próbálja erőltetni..?
2015. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmasan együgyű vagy... a helyesírásod, a fogalmazásod, a gondolataid, te magad vagy a női ostobaság megszemélyesítője. És ha nem vennéd észre, a fickód exének a barátja nem segít, hanem leereszkedik a párodhoz, aki annyira hülye, hogy nem képes kezelni egy okostelefont 😃 Szépen összeilletek. Kérlek mondd el nekik ezt a hátsó szándék elméletedet, hadd röhögjenek jó nagyot...
2015. szept. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jah a valodi félelmemet,ami ezek mögött huzodik, nem is emlitettem


Ugye én fèlek attol,hogy a pasim visszamegy az exhez ês okè hogy csak az ex uj pasija segitget neki ebben.

De az ex csaj a pasim munkahelyével szemben dolgozik egy boltban.

Tudom,hogy hinnem kellene a páromnak, de attol fèlek egyre jobban hogy mi lesz,ha bemegy az exhez ês ,,felujitják a régi kapcsolatukat,,. Szoval értitek...ha mär a csaj uj pasijàval joban van...semmi sem lehetetlen :(

Ő azt mondja szeret, ês sosem adna senkiért,plusz a nő mégegyszer végképp nem kéne neki.... De nekem ez olyan fura...ès hihetetlen

2015. szept. 2. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!