Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitívum, vagy negatívum, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívum, vagy negatívum, ha egy lány "könyvmoly"?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 01:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mindenfélét olvasok, ami a kezem ügyébe kerül, régi sci-fik, Tolkien, Shakespeare, Jane Austen (a Büszkeség és Balítélet volt az egyetlen kifejezetten romantikus mű ami tetszett), Rejtő Jenő, Stephen King, Agatha Christie, szóval tényleg kb akármi, nem sok nyálas könyvet olvasok :) Most a napokban épp a Sógunt kezdtem el.

(A szürke 50 árnyalatát elolvastam kíváncsiságból, mikor még annyira nem is volt menő, sőt, a twilightnak is adtam egy esélyt, de egyik sem tetszett ezek közül.)

Igazából kicsit csendes vagyok, de inkább csak idegenek között. Megszokott társaságban már feloldódok, és tudok hülyéskedni. Bulizni is szeretek, bár a baráti társaságomban ez főleg annyit tesz, hogy összeülünk valakinél (kb 10 ember), beszélgetünk, megiszunk 1-2-3 sört, vízipipázunk, stb. Diszkóba nem szeretek járni, voltam párszor, de nem az én világom. Egy kulturált kocsmába, pubba bármikor szívesen beülök társasággal. Kirándulni, várost nézni, strandolni is szeretek pl. Szóval azért ki szoktam mozdulni.

Annyi a baj velem, hogy elsőre szégyenlős vagyok, és több hónap kell, mire feloldódok egy társaságban.

2015. szept. 2. 11:52
 12/14 anonim ***** válasza:
ezek nem olyan jó könyvek, de nem is rosszak. inkább pozitívum, de nem dobom hanyatt magam tőle.
2015. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora melltartót hord
2015. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ majd hogy milyen a fiúknak és a barátoknak a jelleme.
2015. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!