Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszik azt a ferfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik azt a ferfiak, hogy amelyik csaj szep, es szexisen/jol oltozkodik, es egyedulallo, az olyan, hogy gyakran valtogatja a pasikat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Én csinosnak tartom magam, mások szerint is az vagyok, arcra is szépnek tartanak, az alakommal nincs különösebben bajom (max felszedhetnék még pár kilót). Ehhez tárul, hogy csinos/divatosan öltözködöm, szeretem a szűk csőnadrágokat, az elegánsabb ruhákat, pl ing, blézer stb, ha olyanom van felveszem a szoknyát, miniruhát, kis rövidnadrágot is (nyáron), de egyáltalán nem váltogatom gyakran a partnereimet, nem vagyok r*ibi, aki hetente más pasival bújik ágyba, sem olyan, aki 1-2 óra beszélgetés után szétteszi a lábát. A kettő nem függ össze, másrészt nem feltétlen azért öltözködöm csinosan, hogy a pasiknak tetszek! Hanem mert én így érzem jól magam.
2015. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan azt hiszem az ilyenről, hogy olyan magas igényei vannak hogy még véletlen se feleljen meg neki senki, ezért egyedülálló. Jó eséllyel az is marad.
2015. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es


Ugye tudod mi a különbség a csinos, és a szexis öltözködés közt? :)

2015. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lettem lepontozva, komolyan szánalom, ami ezen az oldalon folyik...

Nem, egyébként gőzöm nincs róla mi az, hogy szexin felöltözni.. Fel lehet úgy szexin öltözködni, hogy az dögös legyen, de ne r*ibanc kategória.

A kérdésben különben is benne van, hogy szexin/jól öltözködik. Hát én jól öltözködöm, még sincsenek eget verő elvárásaim és r*ibanc sem vagyok. Most újat mondtam, vagy mi?

2015. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!