Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy őszíntén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, hogy őszíntén öngyilkossággal zsarolom?

Figyelt kérdés

2 évig éltem együtt életem szerelmével, fűt fát ígért, most lebetegedtem, elveszítettem a munkahelyem, és azonnal szakítani akar.

Én nem tudom feldolgozni ezt az egészet, hazugságban éltem és gyermeki szinten beleringattam magam abba, hogy ő az enyém.

Nem szeretnék így tovább élni és ezt nem hirtelen felindulásból mondom hanem őszntén kitervelten.

Őt persze nem érdekli.

Hát ez van. Ennyire nem szeretett.


2015. szept. 2. 14:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség. egy ember miatt ilyet tennél?


Ennyit még ő sem ér

2015. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
erre senki nem fog neked válaszolni mert az segitségnyújtás előre kifontoltságbol történő öngyilkosságban, ill az oldal is töröni fogja a kérdést... egyébként nemet kort irhatnál a kérdéshez
2015. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%

Ha már ennyire őszinte vagy, válaszolj kérlek: szeretnél együtt lenni valakivel aki csak azért van veled, mert megzsaroltad, hogy megölöd magad? Nem látod hogy ez mennyire beteges?

Érzelmeket nem lehet kizsarolni és nem mellesleg tisztességtelen dolog. Csak bűntudatot tudsz így okozni még pedig ok nélkül. Mert senkinek nem kell bűntudata legyen azért mert már nem akar valakivel együtt lenni.


Dolgozd fel a csalódásodat és a szakítást. Az élet megy tovább. Amúgy pedig senki, érted, SENKI nem a tiéd. Első sorban mindenki a magáé.


Hülye vagy ha megölnéd magad azért mert valaki már nem szeret. És akkor mi van? Lesz más. Reméljük meggyógyulsz és lesz munkád is. Van akinek az életében sokkal nagyobb tragédiák történnek és emelt fővel viseli. Ne rinyálj, szedd össze magad és ne zsarolj senkit mert az szánalmas. Inkább mutasd meg neki, kit is dobott el valójában.

2015. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Koszi harmas, hogy leirtad helyettem, szinte szorol szora ezt akartam irni.


Szedd ossze magad, kerdezo, keves undoritobb dolgot tehetsz, mint ongyilkossaggal fenyegetozni, akkor is, ha komolyan gondolod.

2015. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha öngyilkossággal zsarolod a volt párod, meg is érdemled a halált! Tudod te, hogy lelkileg mennyire megviseli ez a másikat!? Persze, ha neked sz@ r, legyen neki is.. f @sza mentalitás... Nem mondom hogy menj és ugórj a metró elé, mert akkor csak mégtöbb embert szop@ tsz be, meg felbújtás is. Hagyd abba azt szart és gondolkozz! Ha pedig tényleg nem értékeled az életed és eldobod, meg is érdemled ha ilyen hülye vagy. Az életnél értékesebb nincs!
2015. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem lenne kár érted :)


Én 2 évig voltam áldozata 1 ilyen embernek 1 évet voltunk együtt elkezdett hívogatni, hogy kiugrik az ablakon, még olyat is eljátszott, hogy "akkor most ugrok" és ledobta a telóját, az ablakon, hogy rám ijesszen...


Végül a szüleit sikerült elérnem akik átjöttek és hazavitték... Azóta nem kerestük egymást, de tudom, hogy életben van.

2015. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

"Mert senkinek nem kell bűntudata legyen azért mert már nem akar valakivel együtt lenni."


Mi van? Én olvastam rosszul? Mert ha jól értem, azért akar szakítani, mert a kérdező beteg lett, és elvesztette a munkahelyét. Ne legyen bűntudata? Szerinted jó ember, aki ilyet tesz?


Amúgy az öngyilkossággal való fenyegetőzést én is elítélem, rossz ötletnek tartom. De nem kellene így letámadni a kérdezőt, és védeni az exét, mert én úgy értettem meg a kérdésből, hogy az exe cseszett ki vele, de nagyon.

2015. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem az exét védjük, hanem a kérdezők küldjük el melegebb éghajlatra amiért nem normális...
2015. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Elmondom mi történt, tegnapelőtt még szeret, meg szülinapi torta, meg szeretkezés meg együtt filmezés.

Előtte olyanokat is mondott, hogy ha lebénulnék is örökre mellettem maradna, nem hagyna el soha, stb. (még hónapokkal azelőtt) balatonon is voltunk, jól éreztük magunkat.

Utána furcsán viselkedett amúgy egy ideje, elkezdett titokban netezni, mindenféle fórumokra járt. az anyjánál csinálta. számmonkértem miért hazudik. ez vezetett ide.

Lett ebből tegnap egy veszekedés, film nézés után, miután kértem, hogy vetkőzzön le, mindig levetkőzött, most csak veszekedett.

Csapkodtunk, stb, aztán közölte, hogy ő már nem akarja folytatni, ne érjek hozzá többé. Soha többé.

Ezt így, hogy tegnap előtt még a nyakamban volt, csókoltam. stb.

Érdekes az is, hogy neki tegnap tisztázódott a továbbképzése amiért pénzt is kap. Most gondolom már elég erősnek és határozottnak érzi magát, hogy kidobhasson. Ja és berendeztem neki egy lakást, úgy volt hogy előbb költözik el az anyjához mint hogy innen kidobjon mert az enyém az egész mert én csináltam. Erre most közölte, hogy költözzek a nagyapámhoz :D

Aha. Ennyi történt.

2015. szept. 2. 15:15
 10/38 Siiel válasza:
Sajnálom, hogy ilyan rémes, fájdalmas helyzetbe kerültél. De legalább a tartásod őrizd meg. Ha valaki szabad akaratából úgy dönt, hogy nem kíván veled lenni, azt méltósággal kell elfogadni( hiába viselkedik féreg módon ). Húzd ki magad, és lépj tovább.
2015. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!