Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy őszíntén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, hogy őszíntén öngyilkossággal zsarolom?

Figyelt kérdés

2 évig éltem együtt életem szerelmével, fűt fát ígért, most lebetegedtem, elveszítettem a munkahelyem, és azonnal szakítani akar.

Én nem tudom feldolgozni ezt az egészet, hazugságban éltem és gyermeki szinten beleringattam magam abba, hogy ő az enyém.

Nem szeretnék így tovább élni és ezt nem hirtelen felindulásból mondom hanem őszntén kitervelten.

Őt persze nem érdekli.

Hát ez van. Ennyire nem szeretett.


2015. szept. 2. 14:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
30: Én nem mondom, hogy biztosan igaz minden, amit a kérdező mond, mert nem tudom, hogy az-e. De te sincs honnan tudd, hogy hazudik. Tehát mindkét eset lehetséges.
2015. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Én csak annyit látok, hogy amíg volt munkám, talpon voltam és szórtam a pénzt, el sem akarta engedni a kezem egy pillanatra sem és mindenkire féltékeny volt.


Most, hogy lebetegedtem elveszítettem a munkám, ő viszont jó továbblépési lehetőséget talált (egy továbbképzés amiér pénzt is kap) érdekes, hogy most akar elhagyni.

Gondolom most a kezébe akarja venni a saját kis privát életét és élni azt.


MIÉRT NEM TETTE MEG ADDIG AMÍG VOLT PÉNZEM??? MERT KELLETT NEKI A FELKÉSZÜLÉSHEZ?

2015. szept. 2. 17:09
 33/38 anonim ***** válasza:
# 32: Kedves kérdező! Ha ez így van, akkor abszolút örülj, hogy megszabadulsz egy ilyen nőtől! Nem is értem, hogy miért akarsz még egy másodpercet is vele lenni. Hol a méltóságod?
2015. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

31: én nem azt mondtam hogy hazudik hanem hogy ő így látja. Mint az alacsony fiú aki meg van róla győződve, hogy a nőknek csak a magas pasik kellenek. Mindenki tudja hogy ez nem így van rengeteg alacsony pasinak van barátnője de egy annak az alacsony pasinak nem számít aki nem érti, hogy miért nem kell a nőknek és nem képes belátni, hogy idegesítő személyiség stb.


Kérdező, ha a párod csak anyagi megfontolásból volt veled, miért is akarod megölni? Miért akarod öngyilkossággal zsarolni?

2015. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nem akarom megölni.
2015. szept. 2. 18:28
 36/38 anonim válasza:
Ha meg akarsz halni tedd stilusosan.. Pl ez a csávó: [link] Mindig maradj penge
2015. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

miért akarod magad megölni, bocs kihagytam egy szót.

szóval ilyen emberért nem éri meg megölni magad.

2015. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Légy erős: akivel együtt éltél két évig, az nem életed szerelme volt, hanem egy jellemtelen ember, aki két évet töltött veled. Az életed java része még hátra van. Örülj annak, hogy ha eddig nem is, most legalább kiderült, hogy kicsoda is valójában. Örülj, hogy új életet kezdhetsz. (Tudom, kívülről ezt könnyű mondani, amikor az érzelmeid még hozzá húznak, és fáj ami történt, de gondolom értelmileg belátod hogy igazam van. Az érzéseid pedig kis idővel megnyugszanak majd.)

Az elkövetkezendő időszakot fogd fel úgy, mint egy lehetőséget az újrakezdéshez. Most magadra kell koncentrálnod, a gyógyulásoddal foglalkozz, majd azzal hogy valami jó munkát találj. És legközelebb ha dolgozol, ne szórd a pénzed, hanem ha tudsz, tegyél félre az esetleges rosszabb időkre.

Hidd el, zsarolni senkit sem érdemes, mert úgyis utálna érte. Csak rosszabb lenne a helyzeted, ha ilyesmikbe lovalnád magad.

Ha tudsz egy kicsit változtatni a környezeteden, akkor az is segíthet. Menj el néhány hétre gyógykúrára, ha van lehetőséged, vagy rokonokhoz. Rendezd át a lakást, foglald el magad valamivel, hogy ne a borús gondolataid kössenek le. Tervezd el, miket fogsz csinálni, ha meggyógyultál.

2015. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!