Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy őszíntén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, hogy őszíntén öngyilkossággal zsarolom?

Figyelt kérdés

2 évig éltem együtt életem szerelmével, fűt fát ígért, most lebetegedtem, elveszítettem a munkahelyem, és azonnal szakítani akar.

Én nem tudom feldolgozni ezt az egészet, hazugságban éltem és gyermeki szinten beleringattam magam abba, hogy ő az enyém.

Nem szeretnék így tovább élni és ezt nem hirtelen felindulásból mondom hanem őszntén kitervelten.

Őt persze nem érdekli.

Hát ez van. Ennyire nem szeretett.


2015. szept. 2. 14:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a fő kérdést.

Mármint, hogy megteheted-e, hogy ezzel fenyegeted?

Amikor már nyilvánvalóan meg is tetted, de őt nem érdekli.

Mi a kérdés? Hogy ha továbbra is ezzel zsarolod, fogja-e érdekelni?

Nem, továbbra is le fogja szarni.

Ne haragudj, de ez a realitás. Ha hatvanszor követsz el öngyilkossági kísérletet, akkor sem fog szeretni, ha meghalsz sem fog szeretni.

De még ha valahogy olyan sikeresen működsz, hogy magad mellé tudod kényszeríteni egy darabig, akkor sem fog szeretni, sőt egyre jobban megundorodik majd tőled.

Abból a hozzáállásából, amit leírtál, hogy pont akkor hagy el, mikor bajban vagy, ez tisztán látszik.

2015. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Arra hivatozott, hogy fél tőlem. Már nem mer a közelemben lenni (tegnap még mert)

(olyan hirtelen jött béna kifogás szaga van)

amikor a közelébe mentem ellökött magától.

reggel a táskáját húztam és könyörögtem, hogy beszéljük meg, ne hagyjon itt ezzel magamra. visított, az anyja jött át, harapta a kezem, az anyja ütött, rendőrt hívtak!

El tudjátok képzelni milyen az, amikor kiderül, hogy akit szerettél, az csak bántalmazott és kihasznált, ráadásul annyira profin, hogy még mindig szereted?

2015. szept. 2. 15:16
 13/38 anonim ***** válasza:

Az én exem is zsarolt ezzel és én voltam, olyan rendes hogy még pár hétig vele maradtam, csak ne ölje meg magát. Aztán rájöttem, hogy úgy se fogja megtenni, és ezért még jobban megutáltam mert: hazudott, csalt, zsarolt, lopott, átvert. Ezzel a maradék kis "szeretet" vagy törődés is távozott belőlem iránta, meggyűlöltem, de kegyetlenül, annyira, hogy onnantól nem érdekelt, hogy meghal e vagy sem. Nem halt meg, és még van képe tovább cse szegetni.


Ne fenyegetőzz ilyennel és ne is öld meg magad, kérlek. Ahogy mondani szokták: az idő minden sebet begyógyít. (Igazából: idővel a fájdalom elmúlik, de mindég ott lesz a rossz érzés.)

Koncentrálj a gyógyulásra, aztán kezdj új életet. Élj magadnak egy kicsit.

2015. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Megteheted, de egyrészt etikátlan, másrészt semmi értelme nincs. Most őszintén...téged meghatna a volt párod öngyilkossági fenyegetőzése, amikor már te nem akarsz tőle semmit? Nem valószínű. És egyébként is..mégis hogy gondoltad ezt? Azt hiszed, ha fenyegetőzöl, majd visszamegy hozzád?? És ha még ezt is tenné...boldog lennél?? És boldog lenne??? Te is tudod, hogy nem. Akkor meg? Mi értelme??
2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Nehogy már sajnáljátok a kérdezőt ! Azért még egy taslit lekevert a csajnak,most meg csodálkozik.Rendőrt heccből senki nem hív ki.
2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
8: Oké, értem én. Csak azt nem értem, hogy olyat miért írnak egyesek, hogy "Mert senkinek nem kell bűntudata legyen azért mert már nem akar valakivel együtt lenni." Ha azért hagyja ott, mert a másik beteg és elveszítette a munkahelyét, akkor szerintem egy érzelmi intelligenciával rendelkező embernek bűntudata van.
2015. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Azt csak beképzelte magának a kérdező teljesen biztos. Azért hagyta ott mert nem fogta, hogy a nő már 1 ideje nem bír vele lenni és kész.
2015. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Még tegyél fel 20 kérdést ! Nincs jobb dolgod? Az ilyen pasiktól óvjon az ég...
2015. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
17: Ja, és csak véletlenül pontosan akkor hagyta ott, mikor elveszítette a munkahelyét. Értem...
2015. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Csunya sztori, teny, de ettol meg nem tudod magad senkire sem raeroltetni.


En a helyedben megfognam a maradek tartasom, osszeszednem az osszes cuccom (beleertve azt, amit a lakasba vettem) es elhuznek minel messzebbre.


Ongyilkossaggal fenyegetozessel semmit nem oldasz meg, max csak szanalmas leszel.

2015. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!