Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú barátom állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú barátom állandóan meg akarja fogni a kezem, akkor többet érezhet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Többet élvezhet. Esténként. Rád gondolva.


Egyébként igen, sokan nyitnak, utalnak a másik felé "véletlen", "viccelődős" testi jelekkel.

2015. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clark Kent.. ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy "többet érez"? Hogy szerelmes beléd? Nem biztos.


Viszont az 100%, hogy tetszel neki, mint nő, és akar tőled valamit. (járni, esetleg csak szexet...)

2015. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy másokkal hogy viselkedik, ha másokkal is ilyen közvetlen, akkor nem biztos, hogy te többet jelentesz neki, ismerek ilyet, engem zavar, mert én távolságtartóbb vagyok azokkal, akik nem állnak annyira közel hozzám, hogy ne zavarjon az érintésük.

Ha másokkal tartózkodóbb, akkor akarhat többet, az már más kérdés, hogy mit. :-)

2015. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaja... például hogy hótt részeg, és valamibe' kapaszkodnia köll, különben kifekszik.


Az ilyen dolgoknak nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani, SzVSz. Ez lehet, hogy jel, de lehet, hogy semmi.

2015. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!