Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok nagyon durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok nagyon durván veszekedni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Pl csúnyán beszélés a másikkal,durva dolgok egymás fejéhez vágása?
2015. szept. 3. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos,igen sz útobbi időben szinte minden naposak lettek a veszekedések és nagyon durván bánunk olyankor egymással.Mostanában már össze is hadakoztunk olyan színten hogy tényleg nem lehet egyik napról a másikra elfelejtettem,megbocsájtani.De a mi kapcsolatunk már eléggé a végét járja és nem foglalkozunk már vele hogy miket vágunk egymás fejéhez.Én szerettem volna még helyrehozni de már nem lehet mert én is már úgy érzem jobb lesz külön külön útjukon járni,mert nincs értelem hogy állandóan bárcsak egymást.Remélem hogy mindaz amit tett és mondott de fordítva is hogy amit én tettem és mondttam a feledés homályba vész mennél hamarabb.
2015. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha, ha valamiben eltér a véleményünk akkor megbeszéljük, ha annyira nem tudunk egyetérteni nagyobb dolgokban akkor nem egyirányba haladunk és igy inkább szakitsunk, kisebb dolgokban engedünk egymásnak. De annak semmi értelme, hogy elkezdjünk ordibálni, veszekedni, olyat még soha életben nem csináltam. Inkább elmondom én hogy gondolom, mondja el a párom ő hogy gondolja és ha a két gondolat sehol nem találkozik szépen elválunk egymástól.
2015. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem de veszekedni azt szoktunk,egyedül én beszélek csúnyán
2015. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem veszekszünk, megbeszéljük a dolgokat, akármiről is legyen szó.
2015. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném eddig még egyikünk se beszélt csúnyán a másikkal, tiszteljük egymást, talán ez a titka.
2015. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Veszekedni soha. Vitázni szoktunk, de az más. Tisztelettel a másik felé, végighallgatjuk egymást, nem vágunk a másik szavába, nem káromkodunk és nem veszítjük el a fejünket. Ennyi.
2015. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is szoktunk veszekedni. Csak vitázni. Csúnyákat előfordul, hogy mondok, de az csak idegességemben van...és nem feltétlenül rá irányulnak adott esetben a szavak... 31/nő
2015. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veszekedni is csak "lájtosan", max 5 percig, ilyen vitából átforduló, kicsit hevesebb hanvgételen. De ez nagyon ritka, szerintem együttélésünk alatt volt vagy három. És nem tegnap költöztünk össze... Vitázni néha szoktunk, de az sem túl gyakori. Csúnya beszéd esetleg előfordul, de az nem a másikra vagy netalán az anyukájára vonatkozik, olyan soha, simán csak ilyen baxmegolás és faxozás.
2015. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!