Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogyan működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan működik a párotokkal az együttélés? Szoktatok e veszekedni, hogy viszonyultok a másik rigolyáihoz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ki nem veszekszik? komprumisszum kész-nek kell lenni. mind 2 félnk kb azonos arányban kell engedni a mésiknak. értelmessen meg kell beszélni. akkor eggyik sem lesz papucs a kapcsolatban (ha csak nem perverzioja ez valamelyik félnek) és akkor elég jol el lehet boldogulni. bár nekem ez nem igazán jön össze hosszu távon mert mocskosul utálják a nök a szivemen a számon stilusom :D
2013. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Veszekedni nem, viszont mondjuk vitatkozni néha, és természetesen nincs mindig egyetértés egy adott dologban. Ilyenkor megbeszéljük, mi hogy legyen, és kész.

Ennek az alapja az, hogy a egymással beszéljük meg az elképzeléseinket, bajainkat..., ami egy kapcsolat egiyk legfontosabb alapja.

A "rigolyáknál" meg úgy van, hogy elfogadtuk, hogy a másik ezt szereti, ezt szokta... és kész. Mindenkinek van valami szokása, amíg ez nem olyan, hogy valami komolyabb akadályt, gondot okozzon, addig nincs mit tenni, el kell fogadni - de természetesen beszélni erről is lehet, sőt kell is.

2013. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk veszekedni a párommal, ha valamiért esetleg nagy ritkán felhúzzuk magunkatakkor az nem tart többet 5 percél, máris békülés lesz belőlle. Az együtt élés vele nagyon jó, nagyon szeretünk együtt lenni egész nap, együtt kelni, együtt feküdni :)
2013. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi sem szoktunk veszekedni néha kis vita van kb 2 percig aztán mintha mi sem történt volna. Jól viseljük egymás rigolyáit is, igy fogadjuk el egymást. Ha nme igy lenne nem lennénk együtt.(5 és fél éve vagyunk együtt és 3 és féle vagyunk házasok)

Sosem birtam a problémás kapcsolatokat. Ha ilyen volt léptem mert tudtam hogy lesz olyan akivel nem iylen lesz. Igaz alapból nem vagyok egy vitatkozó tipus, se haragtartó, se sértödékeny igy komoly vitás kapcsolatom sosem volt igazán.

2013. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!