Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi miatt szoktatok a legtöbbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt szoktatok a legtöbbet veszekedni/vitatkozni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nálunk a fő vita téma a trehányság. A párom mindent csak szét dobál, pl. ruhák össze-vissza szét dobálva

2015. jún. 3. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A stílusa miatt,ahogy hozzám szól,mikor idegesítem...mintha előrángatott volna a hátsójából.
2015. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pénz, féltékenység , trehányság
2015. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a pénz miatt, mert jelenleg sajnos nagyon-nagyon kevés van belőle.

Apróságokon nem szoktunk veszekedni. Stabil a kapcsolatunk, tudjuk hogy egymást szeretjük és kiállunk egymás mellett. Odafigyelünk a másikra. A ruhák szétdobálása szerintem tiszteletlenség, ilyet nem teszünk.

Vagy ha mégis, akkor sem veszekszünk rajta. Az enyém a legjobb pasi: ha látja, hogy elkezdek pakolni, rögtön jön és csinálja ő is. Így nyilván motivált is abban, hogyne csináljon nagy káoszt :)

2015. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szex gyakorisága..
2015. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Rendetlenséget csinál és azt szokta mondani azért csináljam meg vagy csinálom meg én helyette is, mert engem zavar a kupi. Erre szoktam mondani neki: majd akkor csak akkor fogok főzni ha éhes leszek! Mert engem nem zavar ha te éhezel!

Aztán a pénz. Ez a két fő dolog amin összekülönbözünk.

2015. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Este focizás után megyek haza, és nem hideg a sör.

Igya melegen a jó idösanyád, aki nem nevelt meg. Hihetetlen, milyen nők vannak.

2015. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában azért mert mindig beleszól amikor vezetek. Illetve mert nem hajlandó megválni a lyukas, pár nélküli zokniktól.
2015. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veszekedni nem szoktunk, nyugodtan megbeszéljük, kinek mi a baja a másikkal és igyekszünk alkalmazkodni. Vitatkozni elméleteken, könyveken szoktunk és az meg kifejezetten jó dolog.
2015. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!