Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elemezné valaki? Le kelett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elemezné valaki? Le kelett volna szólítani?

Figyelt kérdés

Tegnap hazafelé jöttem Érdről Százhaombattára fél 5 körül, busszal.

A csukló előtt ültem, menetiránynak háttal, ahogy szoktam. Felszállt egy meseszép lány, a csuklórészben állt, velem szemben. Vöröses beütésű, barnás haja volt, nem volt kivakolva... épp az esetem, mondhatnám. Ezért aztán lopva rá-ránéztem. Egyszer csak láttam, h észreveszi és elvigyorogja magát... amire persze én is, zavaromban kinéztem az ablakon, oh mily gyönyörű és érdekes a táj... de nem bírtam sokáig, muszály volt ismét ránéznem! És mikor odafordultam hirtelen, láttam, hogy rajtam vannak a szemei! Azonnal elkapta a tekintetét! Ekkor én kezdtem mosolyogni. Párszor eljátszottuk ezt, mígnem a mellettem ülő felkelt és leszàllt. Ekkor mellém ült. Itt véget is ért az egész, csak szótlanul ültünk egymás mellett, majd a megállt a busz ahol le kell szállnom és ennyi. Mikor hajtott el a busz rámosolyogtam, de ennyi.


Szerintetek le kellett volna szólítanom? Akár a helyem is átadhattam volna, bár nem vagyok lovagias-udvarias. Meg mikor mellém ült, megszólíthattam volna. De őszintén megmondom, ott és akkor meg se fordult a fejemben, vagy ha mégis, ostoba ötletnek tűnt. Én? Leszólítani valakit? Mivan, ha rossz néven veszi, hülyének néz vagy kinevet? Közlekedési eszközön sosem csináltam ilyet még. 2x szólítottam le valakit, de egyikből sem lett kapcsolat. Meg úgy gondoltam, nem miattam ül mellém, hanem mert ott van hely. Ha volt kapcsolatom, ott engem szedtek fel ls az úgy működött is, legalább tudtam, hogy be is jövök neki.

Nem szoktam csak úgy ismerkedni, merőben szokatlan számomra az ilyesmi. Túl sokat látok bele, nem?


24/F



#utazás #busz #lány #mellém ül
2015. szept. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

gyakran jársz arra? szerintem legközelebb megpróbálhatsz vele beszélni...nem kell egyből letámadni, hogy tetszik neked...beszélgethetsz vele általános dolgokról miről hogyan vélekedik...lehet belsőre nem tetszenek, de szerintem legközelebb már léphetsz :)

Sok sikert...


22F

2015. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyakran igen, de ma más időpontban, mint szoktam. Esti gimi, elsö nap. Általában sokkal később jövök.
2015. szept. 3. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így viselkedtem volna a helyedben. Velem is történt már hasonló buszos eset. Csak az lehetne a megoldás, ha újra megismétlődne az eset. S akkorra kiötölni valamit, amivel beszédbe elegyednétek.
2015. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha észrevette, hogy nézed, mosolygott, aztán még le is ült melléd, akkor bizony megtehetted volna. Nagy valószínűséggel nem lett volna ellenére. Megértem, hogy nem tetted, az ember könnyen elfogódott és ügyetlen lesz ilyen esetben. Ugyanakkor érdemes erőt venni magadon, kinyőgni valamit. Ha tetszel a lánynak, segít ám a beszélgetésben. :) Ha legközelebb látod, próbáld meg!

Én sajnos jártam úgy, hogy tetszett egy lány, összemosolyogtunk, egyértelműen örült, hogy érdeklődöm iránta. A sajnos a sztoriban az, hogy pont jött a nyár, így hónapokig nem láttam. Legközelebb elsőre leszólítottam. Kedves volt, meg minden, de kb. két héttel előtte összejött valakivel...

2015. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ali_G válasza:
82%

Lehet lepontozol, hogy ezt írom, de ezt jól elpuskáztad.

Ha rád mosolyog egy lány azt nem véletlenül teszi, (hacsaknem épp lehánytad magad). Ha tényleg téged nézett, mosolygott és még le is ült melléd és tényleg annyira tetszett neked is, miért lett volna olyan nehéz beszélgetni vele, hogy kiderítsd van-e nála esélyed? Mit kellett volna még szegény lánynak csinálnia? Széttegye a lábait előtted?

Legközelebb, ha lesz legközelebb:

-Szia! Hová utazol? ...

-Tényleg?! Én meg Szászhalombattára... XY vagyok...


És beszélgetsz vele, nem hozol szégyent a férfiakra!

2015. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Szégyent a férfiakra? Törvényszerű, hogy le kéne szólítsam? Szerintem inkább fura, mikor valaki így szed fel valakit.
2015. szept. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!