Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leánykák, ti le mertek szólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánykák, ti le mertek szólítani egy pasit csak úgy az utcán vagy akárhol?

Figyelt kérdés

Elbeszélgetni vele de akár flörtölve is?

Nem arra vagyok kiváncsi h megtettétek -e valaha is, hanem csak pusztán arra h meg mernétek -e?


2014. okt. 7. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Fogadásból simán. Ha színészkedni kell, senki és semmi nem állíthat meg.


Na de ha már tényleg rólam van szó, egymagamban, be vagyok szarva. Ha oda löknének se! :D

2014. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem mernem megtenni, max. mosolyognek ra, de mast semmit.
2014. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem mernek. De mi fiúk azért merjünk, mert nekünk úgyis mindegy, úgyis nekünk kell tűrni az ilyet. Na, persze. Tessék szépen megerőltetni magatokat, és az eddig kényelmes és komfortzónákkal teli lány életeteket félre kell rakni, és lehet kezdeményezni végre!
2014. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 piriiiiii ***** válasza:
57%
Ez sok mindentől függ, de ha ez a sok minden jól együtt áll, akkor igen. :)
2014. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 piriiiiii ***** válasza:
40%
3as, sokan azt mondják, hogy nem jó, ha egy lány kezdeményez. Akkor most döntsétek már el!
2014. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

1-es: én pont erre gondoltam, h poénból megnézni h a fiúk mit reagálnak egy ilyen helyzetre :D de sajna egyik lányt se birtam rávenni az ismerőseim közül.. nem mintha én mernék ilyesmit csinálni, szóval megértem őket.


Amúgy a kezdeményezésről pedig az a véleményem, hogy akkor jó ha nem kapcsolati céllal jön oda a másik hanem max haverkodni, abból lehet bármi és mégse túl erőszakos, én is csak az első lépést félek megtenni. Emiatt aztán inkább megvárom, hogy a lányok jöjjenek oda, ami addig nem rossz amig utánna az én kezemben marad a döntés v is kettőnkében és nem erőszakosan kell lekoptatni a másikat mert annyira rámenős.

2014. okt. 7. 21:00
 7/23 anonim válasza:
100%
Én szoktam random embereket leszólítani, például ha tetszik a ruhájuk vagy érdekesnek tartom őket, ez nálam nem függ attól hogy kivel vagyok és hol, habár egy kicsit bevállalósnak tartom magam részben emiatt is.
2014. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, ha a lány is kezdeményez. Miért ne kezdeményezhetne? Ez már nem a 60-as évek, tessék szépen pislogás, meg mosolygás helyett elkezdeni beszélni végre. Én például teljesen bátortalan vagyok, de ha egy vagány csaj oda jönne és bemondaná nekem a frankót, tuti sokkal inkább figyelnék rá, mint a mosolygós, meg szemrebegtetős lányokra, akikhez úgysem merek oda menni.
2014. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Megszólítani simán, elbeszélgetni is. Flörtölni?.. csak ha nagyon tetszik és látom,hogy nyitott!

viszont elérhetőséget elkérni,hogy máskor is beszéljünk biztos,hogy nem!


L/19

2014. okt. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

00:14 vagyok

az utolsó sorom miatt hiszem,hogy egyszeri beszélgetésnél abba is maradna az ismerkedés :/

2014. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!