Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elviselhetőbbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselhetőbbé tenni az egyedüllétet? Mivel pótolható az intimitás?

Figyelt kérdés
Mióta nincs kapcsolatom, eléggé megzuhantam. Sokat dolgozom, elég stresszes vagyok, de ezt kompenzálta, hogy állt mellettem valaki, ami nyújtott egy biztos érzelmi alapot az élethez. Mióta ez nincs, úgy érzem, hogy a negatívumok legyűrnek, mert nincs, ami kiegyenlítse. Ti hogy vagytok ezzel?
2015. szept. 3. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó volna megpróbálni kéz nélkül...
2015. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2015. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt kapcsolatom, csak ilyen kisebb kalandjaim voltak, meg barátság extrákkal. Szóval 23 éve amióta megszülettem egyedülálló vagyok, és sosem éreztem magam rosszul emiatt. Rengeteg mindent lehet egyedül is csinálni(meg hát attól, h nincs párod, még ott vannak a barátok,család). Nekem a hobbijaim pl. utazás, bulizás, sport, zenehallgatás, fesztiválok, koncertek, társasjáték, számítógépes játék, filmek, sorozatok, étterem, kirándulás, strand stb. Mondjuk nekem túlzott szabadságigényem van, és csak olyan lánnyal alakítanék ki komoly kapcsolatot, akiért totálisan odavagyok, viszont eddig csak 2 ilyen lánnyal találkoztam(természetesen mind2 foglalt volt).
2015. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fleshlight
2015. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a remek játékok tették elviselhetővé. Ilyen a Tyrian 2000 is. Az intimitást nyilván semmi nem pótolhatja, de az egyedüllét elviselését nagyon megkönnyítette.
2015. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!