Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi gondoskodóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi gondoskodóan viselkedik egy nővel, akit alig ismer, az mit jelent?

Figyelt kérdés
meg akarja d_gni vagy komolyabb érzelmei lehetnek?
2015. szept. 3. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2015. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy az a pasi gondoskodó típus.
2015. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is.

Azért csinálom mert gondoskodó vagyok :D

Figyelek a másikra mert érdekel mi van vele.

2015. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet elkülöníteni. Kevés az a srác aki nem dugna meg egy olyan lányt akivel kicsit is törődik. Azt meg, hogy mit érez nem lehet ebből kideríteni. Meg kell tőle kérdezni és ha válaszol akkor megtudod. Mit szeretnél tőlem? Hogy dondolsz a kapcsolatunkra?
2015. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én akkor szoktam ilyen lenni,ha látom hogy kedves lány,de olyan szinten életképtelen ügyefogyott mint egy gyerek.

ezért segítek neki itt ott,hogy ne rúgják már ki szerencsétlent.

2015. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért, ha bunkó és úgy akar megdugni, az rendben van?
2015. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani, úgy tudod letesztelni, ha szex után nem tűnik el akkor nem csak dugni akart...
2015. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!