Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel azért, hogy vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel azért, hogy vonzó, igényes légy mások számára?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

szimpatikus,kedves és megnyerőre állítom a modorom.

a többi meg adott.

2015. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a légy nem vonzó senki számára. Talán csak egy másik légynek tetszik egy légy, a legyet mindenki más utálja.
2015. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magamat adom és törekszem az ápoltságra,csinos öltözködésre.A többi nem rajtam múlik.
2015. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek mások,nem akarok megfelelni nekik,nem bírom az embereket mostanában.Egy személynek számít csak a véleménye,neki megfelelek,a többi nem érdekel.
2015. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok mások számára vonzó lenni. Mindent amit teszek, azt csak magamért teszem! Hogy én jól érezzem magam... az, hogy másoknak ez tetszik-e vagy sem...már nem az én problémám, hanem az övék.
2015. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem másoknak akarok megfelelni, csak magamnak, edzek, táncolok.


"légy" :D

2015. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Normálisan öltözködöm, kedvesen viselkedem. Szerintem fontos, hogy az emberek szimpatikusnak találjanak - nem egy állásinterjúm volt már, amit ez döntött el az én javamra.

Persze ha valaki annyira különlegesen okos és tapasztalt, mint senki más, akkor ez nem szempont, de lássuk be, legtöbbünkre ez nem igaz :)

2015. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7: Na, akkor nekem szerencsém volt. Én abszolút nem vagyok kedves, mégis simán felvettek az első helyre, ahova jelentkeztem egyetem után.


Mondjuk az is tény, hogy három évig kerestek embert a pozíciómra, szóval örültek nekem.

2015. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Küllem: rendszeres borotválkozás, fürdés, szőrtelenítés itt-ott, parfüm, tiszta ruhák stb.

Belső: önfejlesztés, kommunikatív jellem, barátságosság stb.

2015. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem érdekel mások véleménye, magamnak és a páromnak akarok vonzó lenni :)
2015. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!