Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik támadják azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik támadják azokat, akik cselekvéssel előrébb jutottak és sikeresebbek és boldogabbak lettek, azoknak ez elégtétel, esetleg úgy érzik, ez majd megoldja a problémáikat, és valaki a karjukba omlik?

Figyelt kérdés
Elképzeltem egy párkapcsolatot egy olyan férfi és nő között, akik mindketten sokat csalódtak, és így is jönnek össze, és mindkét fél rendszeresen szidja a másik nemet, izgalmas lehet...
2015. szept. 3. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehetne normálisan, érthetően kiírni ezt a kérdést?
2015. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést.
2015. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akik fikázzák a sikeresebb embereket azoknak ez jól esik mivel úgy azt hiszik, hogy megoldja a problémájukat és párt is szerez nekik?


szerintem így értette a kérdést

2015. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy így, rengeteg itt a nyavalygás, és az, hogy valaki sikeres ezen a téren, nem olyan, hogy az ember így születik, és aki leírja a saját tapasztalatait, vagy ismerőse tapasztalatait, akik tettek a változásért és megoldódott, azt betámadják.
2015. szept. 4. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Azokat támadom akik totális fszságokat írnak (pl. PUA), vagy ezerszer lekoptatott közhelyeket (önbizalom-kisugárzás lózung), aztán várják hogy ez majd dzsoli dzsókerként mindenkinek egycsapásra megoldja a pártalálási problémáit. És még nekik áll feljebb, ha nem.
2015. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!