Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/225 RRR ***** válasza:
87%
gáz
2015. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/225 anonim ***** válasza:
76%

Elváltál mert megcsalt, de most már szeretőt tartasz, kicsit ellentmondásos a dolog.

Fogalmam sincs mi lesz ebből, nem vagyok jós, valójában nem is értem pontosan mit akarsz tudni. Elégtételnek nem mondanám, lehet mindkettőtöknek igaza volt. Akkor veled nem volt jó, de most már jobb.

2015. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/225 anonim ***** válasza:
87%
Ez pont nem elégtétel.Akkor lenne az,hogy ha amikor megkörnyékezett ezzel a szeretősdi vonallal,azt mondtad volna neki,hogy húzzon a büdös p.csába.De mivel nem ezt tetted,szexuális tárgynak jó vagy jelen pillanatban.
2015. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/225 Interferencia ***** válasza:
86%
Ez elégtétel?!
2015. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/225 anonim ***** válasza:
84%
Nem szorult beléd sok méltóság, ha azok után képes vagy vele lefeküdni, hogy megcsalt a barátnőddel. Ez nem elégtétel, hanem naivság a részedről.
2015. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/225 RRR ***** válasza:
89%

az exe lett a szeretője,ha jól értem

szép egy csavar

2015. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/225 BlackSword ***** válasza:
69%
elégtétel az lett volna, ha a csaj lett volna a szeretőd... legalább kvittek lennétek...
2015. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/225 anonim ***** válasza:
82%
Értem én, hogy az a barátnőddel szemben jó elégtétel ez neked, de a férjed mit vétett ellened? Csak mert ezzel őt is megalázod.
2015. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/225 A kérdező kommentje:

Az az érdekes hogy ő vált el töllem ,mert szerelmes lett és a szomszédba költözött a gyönyörű barátnömhöz, egyébként tényleg szép! Én hogy meg mutassam hogy igen is képes vagyok egy családot alapítani úgy érzem dacból mentem férhez... Van az exemtől egy 18 éves lányom és a mostanitól egy 6 éves kisfiam..

Azt monta elkapkodtuk nem tartottunk ki fiatalok voltunk, kár hogy így történt! Sajnálom a férjem egy jó pasi... De soha nem szerettem szerelemmel! Amúgy én kezdeményeztem egy apró jellel és kapott rajta...

2015. júl. 19. 22:07
 10/225 anonim ***** válasza:
100%
Jó vége biztos nem lesz.Egyik barátnőm volt hasonló szituációban,hiába mondtuk neki,hogy hagyja a volt férjét,beadta a derekát.Eredmény :a volt férj továbbra is azzal a nővel él,akivel megcsalta a barátnőmet,a barátnőm meg egyedül.Vigyázz,nehogy emiatt elhagyjon a férjed!
2015. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!