Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok nőben van érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok nőben van érdeklődés a saját neme iránt vagy egyáltalán rávehetők "arra" a dologra?

Figyelt kérdés
Persze, vannak olyanok, akik ettől a témától undorodnak és soha nem próbálnák ki, de épp most történt a környezetemben egy olyan, hogy a legjobb barátnőm, aki full heteronak vallotta magát, undorodott a "leszbi kalandoktól", megismert egy leszbikus csajt, aki elvette az eszét és azóta együtt vannak. Ezen ledöbbentem, mert mostanában tényleg csomó 15-24 közötti lánytól hallom, hogy legalább egy alkalomra szeretné kipróbálni a lánnyal való szexet, de "komolyabb" esetekben még a párkapcsolatban is benne lenne. Ez tényleg ilyen nagy arány vagy csak soknak látszik és igazából még mindig jelentősen többen vannak azok, akik soha nem mennének bele ebbe? De mi van, ha valaki heteronak vallja magát, de mégis el tudja csábítani egy lány?
2010. márc. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
21. század
2010. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de ennyire..ez divat vagy micsoda? Tényleg ennyien így éreznek?
2010. márc. 11. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat. Én például nem mondanám magam biszexnek, de a női testet sokkal szebbnek és esztétikusabbnak tartom mint a férfi testet. Volt már közöm nőhöz, de fizikai kapcsolaton túl sosem tudnék menni. Magyarán nem tudnék beleszeretni egy lányba.
2010. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felfújják ezt az egészet.


Alapvetően arról van itt csak szó, hogy bármiféle testi együttlét ugyebár alapvetően három különböző célt szolgálhat:


1. utódnemzés

2. örömszerzés

3. érzelemkifejezés


Namármost, az első funkció ugye nyilvánvalóan csak heteró viszonylatban lehetséges, viszont erről sem állítja senki (bigott hívőkön kívül), hogy az EGYETLEN és KIZÁRÓLAGOS célja lenne a testi együttlétnek, mert ugye a másik kettő ugyanolyan fontos, sőt, az esetek nagy részében ezek miatt is kerítjük sorra ezt a tevékenységet.


Mi következik ebből? Természetesen az, hogy örömszerzés és érzelemkifejezés céljára minden további nélkül gyakorolhatják azonos neműek is. Amíg tudják ésszel kezelni a dolgot, addig nincs is ezzel semmi baj, még akkor se, ha ténylegesen erre alapozzák a közös életüket, és gyereket legfeljebb csak örökbe fogadnak. Alapvetően heteró lányok esetében, akik csak kíváncsiak, ebből általában nem is lesz baj.


Baj csak akkor van, ha nem tudják kezelni a dolgot, és tényleg belebolondulnak, elvetik a sulykot. Ez azonban - és ezt fontos kihangsúlyozni - NEM annak következménye, hogy a saját nemükkel próbálkoztak/-nak, hanem annak, hogy eleve nem volt rendben valami a fejükben. Hülyék mindig vannak - és hogy a hülyeségüket éppen miben élik ki, az már csak mellékes részletkérdés. Magát a hülyeséget kell kezelni, mert az a bajok gyökere, nem pedig a tüneteket, amiben konkrétan megnyilvánul.


De kicsit elkalandoztam: az alapkérdésre visszatérve, szerintem erre a legtöbben rávehetőek, csak meg kell találni a nyitját. A kérdés innentől már csak az, lásd feljebb, hogy tudják-e a felek kezelni a dolgot rendesen.

2010. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!