Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj, mért nem keres többször?

Figyelt kérdés

Nos, van egy férfi, aki a barátnőm pasijának a barátja, így havonta pár alkalommal mindig összefutunk különböző összejöveteleken, mert leginkább ezzel a barátnőmmel szoktam eljárni.


Ez a férfi mindig kedves, tisztelettudó, látszik rajta, hogy ő egy amolyan jóravaló ember, de tényleg, és ez meg a többi belső tulajdonsága is igazán vonzó számomra.


Még néhány hete küldtem neki egy fb üzenetet, beszélgetésindítónak, nem válaszolt rá, és mi tagadás, rosszul esett, de nem erőltettem tovább a dolgot, nem küldtem neki újabb üzeneteket.


Ha társaságban vagyunk, nem igazán szól hozzám, de most hétvégén, mikor szétszéledt mindenki, odajött hozzám, és megkérdezte, hazakísérhet-e, illetve lenne-e kedvem sétálni. Naná, hogy volt. :) És ekkor mindenfélét mesélt magáról, bizalmas dolgokat is, amiket nem is vártam, hogy elmond. A végén puszit is adott, mondtam máskor is beszélgethetünk, rávágta, hogy megvan a száma. :)


Viszont azóta sem jelentkezett. Meg úgy összességében nem tudok elmenni rajta. Ha kedvel mért nem keres többször, mért nem válaszolt az első üzenetemre? Társaságban mért nem szól hozzám? Talán szégyell? Valami oka csak kell, hogy legyen annak, hogy nem rámenősebb, nem? Talán nem is jövök be neki? De ha nem jönnék be neki, nem hívott volna el sétálni meg dumálni, nem? Vagy azt várja, hogy most már én lépjek, ő megtette az első lépést, én keressem?


2015. szept. 5. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maga sem tudja mit is akar tőled. A férfiak, ha kell nekik egy nő azok folyamatosan jelentkeznek, és hívogatják a lányokat.
2015. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy neked van meg az ő száma? Ha mondta is ezt így, akkor várja, hogy te hívjad :) Lehet csak nem szeret csetelni, azért nem ír facebookon, bár attól még bunkóság.
2015. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem van meg az ő száma, mert megadta, meg most már neki is megvan az enyém, ugyebár.
2015. szept. 5. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekelnéd,akkor így vagy úgy,de keresne.Aki ilyen távolságtartó,az szerintem nem akar tőled komolyat.
2015. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!