Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon félek, hogy a barátnőm előző kapcsolata sokkal jobb volt mint az amiben velem van?

Figyelt kérdés

minden napom stresszes.

Nálatok nem szokott ilyen lenni, hogy féltek egy kapcsolattól ?


2015. szept. 5. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb azért csak nem volt, ha vége lett.
2015. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég sok releváns információt kihagytál. Mióta vagytok együtt és stb.


Bár szerintem ez nem így működik, hogy ez jobb volt, ez kevésbé volt jó, hanem ha szerelmesek vagytok, és jól megvagytok akkor nincs mitől beszélni, és nincs miért aggódni.


Én nem a kapcsolattól szoktam félni, hanem attól, hogy megszeretek valaki, és ő engem nem. Valamint minél jobban megismer annál jobban válok unszimpatikussá neki.


Kérdésedre vissza térve felesleges dolgok miatt aggódsz, a múlton változtatni nem lehet. Próbáld megtenni a tőled telhető legtöbbet a kapcsolatotokért.

2015. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ettöl rettegtem az elején, barátomnak előttem volt a nagy szerelme, akin nem tudta túltenni magát. Több hónapon keresztül úgy éreztem, hogy sose fogok felérni ahhoz a lányhoz, amit érte érzett, amit együtt átéltek. De mostmár felfogtam, hogy annak vége, nem véletlenül van mellettem, és a kapcsolatunk csak egyre erősebb és jobb lesz.
2015. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!