Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, adnátok tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, adnátok tanácsot a külsőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemsokára 21 éves leszek, de még mindig csak maximum 16-nak látszom, mert eleve alacsony vagyok, vékony, kislányos az arcom, kicsi a mellem, stb. De meggyőződésem, hogy az öltözködési stílusom is rádob néhány lapáttal.

Szeretnék stílust váltani, koromnak megfelelően kinézni, mert utálom hogy rámnéz valaki, és azt gondolja, gyerek vagyok.

Stílusom:

Farmer+póló (de ezek csinos fajták, testhez állók, mango-s, new yorkeres cuccok általában...persze vannak kínai gönceim is, de azok is az egyszerűbb, csinosabb fajták), melegben topánkával, ilyen hidegebb időben lapos talpú bokacsizmával, bőrdzsekivel.

Nem vagyok gazdag, sőt...de lehetőségemhez mérten mindig próbáltam szép ruhákat venni, amik számomra előnyösek is.

A pólókon egyébként nem szeretem a mintákat, feliratokat, logokat (meg amúgy egy cuccomon sem), úgymond a letisztult, egyszerű stílust képviselem.

A hajam eredetileg göndör, de kivasalva, féloldalt elválasztva, leengedve hordom mindig. Egy szép konty vagy ilyesmi, azt hiszem nagyon nőies tud lenni,de ezt nem engedhetem meg magamnak elálló, hegyes füleim miatt, szóval nem tudom hogy a hajamon mit változtathatnék...hátközépig érő, eredeti barna, a természetesség híve vagyok, nem szeretném befestetni. A vágáson gondolkodom, csak én hosszú haj párti vagyok. De ez persze nincs kizárva attól még :)

Aztán smink: no makeup makeup, vagyis láthatatlan smink technikát alkalmazom. Erősebb sminket ne is ajánljatok, mert úgy néznék ki, mint egy erőlködő 15 éves, aki már nagylánynak hiszi magát :D

Illetve kellemetlenül is érzem magam, ha esetleg a szemem erősebben van kihúzva, vagy van tusvonal, vagy szájfény vagy bármilyen szemhájfestés, mert attól félek, hogy az emberek r!b@ncnak gondolnak. Tudom hogy nem ettől lesz valaki az, de végigmegyek az utcán, és csak arra tudok gondolni, hogy Úristen, biztos azt gondolják...

Ruhát, szoknyát, rövidnadrágot, magassarkút nem hordok. Az ékszereket sem viszem túlzásba. Egy pici, fehérköves fülbevaló, egy halványrózsaszín anyagkarkötő végtelen szimbólummal, ha megy a ruhámhoz (ha nem, akkor semmi), meg néha egy vékony ezüstszínű nyaklánc a nevemmel.

A körmöm meg rövid és halványrózsaszín/átlátszó körömlakkot használok.


Hátrányaim, amiket az eddigi stílusommal nagyon jól lepleztem: elálló fül, pici (konkrétan 0 mell), hófehér, nem szép bőr, patis hát, görbe láb.

Szóval olyan defektjeim vannak, amik egyszerűen nem engedik meg, hogy nőiesen öltözködjek. Van mégis valami más nőes stílus, amit megengedhetetek magamnak és kinéznék annyinak amennyi vagyok?

Milyen ruhákat ajánlotok?

Ja, a magas sarkúval meg ugyanaz a helyzet, mint az erős sminkkel, illetve járni sem tudok bennük, szóval attól a látványtól inkább megkímélném a népet :D



2015. szept. 6. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kép, kép, kép!!!
2015. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Idősebbnek szeretnél kinézni?

A hosszú, lógós fülbevaló nőies külsőt ad.

És felsőruházatban a karcsúsított (derékban) fazonok.

2015. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 opened paradise ***** válasza:

És a hátad ki látja? :D

Jön az ősz,még ennyire se fogod tudni megmutatni :D


A smink és a komolyabb haj hiányábán kilőtted a lehetőségeket.

Max annyi,hogy nem alszod ki magad és ráncos leszel,de az se megoldás :D

Értem én,hogy nem akarsz fiatalnak kinézni (nálam ugyanez van,de én borostával/szakállal operálok),viszont ha te ilyen vagy,akkor ne akarj mást mutatni. Most még rossz,pár év múlva örülni fogsz neki.

2015. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én szivesen adok, de így leírás alapján nem tudok. Ha tényleg akarod, küldj magadról priviben képet. De ha gondolod győződj meg róla előtte, h normális vagyok. :)

Sajnos kép nélkül nem tudlak elképzelni, és nem tudok normális segítséget adni.

26F

2015. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs veled.

Kíváncsi lennék rád nagyon. :)

Szerintem ez inkább előny, mint hátrány, főleg majd 10-20 év múlva :D

2015. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ja igen, az arcom szív alakú, tehát a lógós fülbevaló nem áll jól nekem.

Azt pedig írtam, hogy ilyen karcsúsított, testhez álló ruhákat hordok.


Nem tehetek róla, hogy annyi hibám van, hogy már csak a felsorolásukban elfáradok, ezeket pedig muszáj eltakarni. De igazából szeretném majd megműttetni magam.

2015. szept. 6. 09:09
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából leginkább arra gondoltam, hogy milyen stílusú ruhák jöhetnének szóba nálam. Pl. blúz valami szövetnadrággal, blézerrel?? Járjak mindig úgy, mint aki tárgyalásra megy??? :DD
2015. szept. 6. 09:12
 8/19 opened paradise ***** válasza:

Nem és attól még maradna olyan az arcod,amilyen.

Fogadd el,hogy ilyen vagy és hogy a sorsjegyhez is személyit kell mutassál :D

2015. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy! Menj el turkálóba, ott lehet találni a praktikusságban a Tieiddel azonos, mégis stílusos ruhadarabokat. Pl. nekem van egy blézerem, aminek rövid, buggyos ujja van, rövid, fodros dereka, és széles , masnira kötendő szalaggal kell elől összefogni. És teljesen semleges ekrü színű. Ilyemikre gondolok.
2015. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
:((
2015. szept. 6. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!