Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy folyton olyan lányról álmodok aki úgysem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Tökre nem illünk össze, teljesen más stílust képviselünk. Ő elég laza, bulizós, én inkább visszafogott vagyok mind viselkedésben mind külső megjelenésben. De ma megint vele álmodtam, holott már évek óta nem találkoztam vele. Facebookját néha megnézem mi van vele és ennyi. Mit kellene tennem? Hogyan lehetséges, hogy még mindig álmodok vele éjszaka?
2015. szept. 6. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nézz körül a saját súlycsoportodban is,és ne álomvilágban élj!Tudom,könnyű mondani,de többre mész,mint a hasztalan álmodozással.
2015. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezoterikus (spiritualis) szempontbol valoszinuleg dolgod van vele.
2015. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez semmi ,Kérdező, én több mint 10 éve álmodok egy lányról,aki valószínűleg az egyetlen lehetett volna...

Ne reménykedj, hogy az idő megoldja, mert NEM fogja.


"Akad amit nem gyógyít meg az idő sem..."

2015. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megérte vele álmodnom. Úgy döntöttem 3 év után felveszem vele újra a kapcsolatot és tegnap írtam neki. Talán tényleg dolgom van vele vagy egyszerűen érzek iránta ami akkoriban nem tűnt fel. Nincs pasija azóta sem, megpróbálkozok hozzá közelebb kerülni és nem eltávolodni mégjobban.:D
2015. szept. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!