Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi olyan eszeveszettül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi olyan eszeveszettül vonzó egy 30-as, kopaszodó, enyhén elhízott informatikusban?

Figyelt kérdés

A kérdés rólam szól. Egyszerűen nem értem, hogy mitől lettem olyan vonzó. (Mármint szerintem nem vagyok az, de mégis mindig van pár csaj, aki belém van esve.) Fiatal koromban a kutyának se kellettem, gimiben egy barátnőm volt, mindössze fél évig, és kiderült a végén, hogy csak poénból jött össze velem. Főiskolán volt az első komolyabbnak nevezhető kapcsolatom, bár az sem élte meg a fél évet.

Most pedig, ahogy átléptem a 30-at, mint ha más világba csöppentem volna. Nemrég ért véget egy 3 éves kapcsolatom, de már egyből hárman is veszettül odáig vannak értem. Egyikük 18, másikuk 20, a harmadik pedig 25 éves. De a kapcsolatom alatt is folyamatosan kaptam a jelzéseket, hogy van, akinek bejövök.

A kérdésem: mégis miért? Nem vagyok egy sportos alkat, a magam 85 kilójával. A 170 centimmel sem vagyok valami daliás termet. Állítólag arcra helyes vagyok, bár akkor meg tiniként miért nem volt semmi sikerélményem? Azt sem lehet mondani, hogy a pénzem miatt, mert közalkalmazottként dolgozok. Félreértés ne essék, baromira szerencsésnek érzem magam, csak nem értem, hogy ez miért van?


2015. szept. 6. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Az idő a férfiaknak dolgozik.
2015. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Sok fiatal nő jobban szereti az idősebb férfiakat, a korabelieket éretlennek tartja.

20-25 évesen én is jobban vonzódtam a 30-40-es korosztályhoz.

2015. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te nem látod mi benned olyan vonzó, de ezek a lányok minden bizonnyal igen. Szerintem örülj neki inkább, mert sok fiú/férfi (húszon/harminc évesek) szenved azzal, hogy egy nő se érdeklődik iránta.
2015. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan 5 éves periódus a húszas éveim közepén, amikor egyetlen társam a jobb kezem volt. Hogy a csudába ne örülnék, hogy most minden a fordítottjára változott? :) Csak egyszerűen nem értem. Tudom, hogy sokaknak vonzó az érett személyiség, de én szerintem pont, hogy túl gyerekes vagyok. Azt is értem, hogy van egyfajta vonzereje az érett férfi külsőnek, de én ezt valahogy nem látom magamon. Persze, férfiként lehet, hogy nem fogom meglátni azt, amit a nők látnak bennem, csak furcsa, hogy vannak nálam ezerszer megnyerőbb férfiak is, hogy lehet, hogy akkor többeknek is én kellek?
2015. szept. 6. 18:37
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Hát izé - hogy mondjam, hogy Te is értsd. Kell egy balfúró aki felneveli a menő arctól bekapott gyerekét.
2015. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A kislányok manapság pusztán attól hanyatt vágódnak, ha megtudják, hogy 30+ vagy.
2015. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A 20 éves csajt átpasszolod nekem? :D
2015. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy gyerekes vagy előny, mert azok a nők is gyerekesek, akik az ilyen érett férfiakról áradoznak, mert ott is csak az a lényeg, hogy külsőre legyen érett.
2015. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Változott a kisugárzásod:) Nem keresed, nem hajtod a nőciket, békében vagy magaddal:)
2015. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

30as kopaszodó nrd :D


Köszöntsük mai sztárvendégüket!


[link]

2015. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!