Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a félelmem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a félelmem? Átverhet?

Figyelt kérdés

Lassan már máfél éve ismerek egy fiút, de csak 1 hónapja lépett be az életembe, úgy igazán. Annyit kell róla tudmi, hogy 21 éves,tipikusan olyan, aki ránézésre, de még első megszólalás után is egy szerény, illedelmes, "anyós-kedvence" srácnak tűnik, aztán persze jön a kiderül, hogy nem is ilyen. (Nem tudom, ennek mennyi köze van ahhoz, hogy a Színművészetire jár, vagyis hogy biztos nem nehéz neki egy tök más szerepet magára ölteni)

És hát tudok róla meredek dolgokat...1,5 év után szakított a barátnőjével, mert hogy "ráunt", utána két nappal (!) kijelentette, hogy ő mostantól nyitott az egyéjszakás kapcsolatokra... Én ezt nem ítélem el, az én életemben is előfordult pár, de azért nagyon szíven ütött (nekem már akkor is tetszett), hogy egy másfél éves kapcsolat után simán kimond egy ilyet...

Szóval közöttünk 1 hónapja indult el valami, amit azért nem neveznék kapcsolatnak, de tény, hogy egyre többször fordul elő hogy egymásnál/ban/akármi kötünk ki. Néha úgy érzem, hogy elcsesztem, mert nagyon függök tőle szexuálisan (magyarul, ha bepróbálkozik, soha nem bírok ellenállni, teljesen megbolondít az illata, a mosolya, mindene) Néha meg azt, hogy bárcsak már továbblendülnénk ezen a kavarás időszakon, és együtt lennénk. Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy ebbe Ő is belemenne, csak félek néhány dologtól. Pont a fentebb említettől, hogy engem mikor dobna ki, "megunt" címmel. Meg, tudom hogy hülyeség, de azt az egyéjszakás dolgot nem tudom kiverni a fejemből... Valahol imponál, hogy folyton ott legyeskedik körülöttem, hogy szépeket mond, hogy ha olyanja van, véresre harapja a számat csókolózás közben....de ezzel együtt félek, hogy szépen belesétálhatok egy esetleges csapdába.

Nem tudom, mit tegyek, engem vertek már át, nem is kevésszer, és benne nem szeretnék csalódni..

Ti mit gondoltok? Megéri ebbe belekezdeni? (nem azt kérem, hogy döntsetek helyettem, csak véleményeket)

20L



2015. szept. 6. 19:42
 1/7 561 ***** válasza:
Előbb szakított mert megunta,utánna kezdett,mint független.Ez akár jó is lehet abból a szempontból,hogy nem a kapcsolata alatt kavart másokkal. Bár ki tudja.Bárki bármikor ráunhat a partnerére aminek több oka is lehet. Ha nem v biztos a dolgodban tapogatózz egy kicsit,próbáld jobban ki ismerni.Ne ugorj fejest a szted bizonytalanba. Lehet olyat tudsz meg róla ami segit a döntésben. Sztem jobb kicsit várni mint esetleg nagyot csalódni.
2015. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem kapcsolat, hanem szeretoi viszony. Vagy baratsag extrakkal. Sose leszel majd tobb neki. Ilyen kezdettel sajnos mar elszalasztottad a tiszteletet es egyebet, hogy parkapcsolat lehessen belole.

Szoval szerintem fogd vissza magad a most kovetkezo sraccal es ne fekudj le vele olyan hamar. Varj vele par honapot. Abbol majd lehet esely kapcsolatra.

Sajnalom, ha elkeseritettelek. De fel kell nyitnom a szemed. Es segitek kikeveredni egy remenytelen vakvaganyrol.

2015. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy te mit látsz, de így kívülről egy felfújható szexbabával több tisztelettel bánnak, mint ez a fiú veled. És te ezt még élvezed is, partner vagy saját megalázásodban. Sőt, meg vagy róla győződve, hogy ez csak ideiglenes helyzet és majd komoly barátnő leszel... álomvilágban élsz, többet nem mondok, nem az én dolgom összetörni a lelkedet.
2015. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, melyik rész volt a leírásomban az, ami szerinted a megalázás?
2015. szept. 6. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű kérlek: k.-ra felejtsd el az elvárásaidat, az álmaidat-vágyaidat-számításaidat... és egyszerűen örülj annak, amit kapsz. (Jelen esetben a jó szexnek. ;) )


Sosem csalódhatsz.

2015. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Ha egy kapcsolatban valaki megunja a másikat, az azt jelenti, hogy nem tettek eleget a kapcsolatukért. Ennek rengeteg oka lehet. Az, hogy 2 nappal a szakítás után nyit az egyéjszakás kapcsolatok felé, szerintem azt jelenti, hogy ezzel igyekszik helyreállítani a sérült önbecsülését, ezzel bizonyítja magának, hogy kell ő másoknak is. (Egyébként biztos, hogy ráunt a nőjére és nem az dobta ki?)

A szakítása és aközött mennyi idő telt el, hogy összejöttetek?

2015. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Ebben már nyakig benne vagy, nem is értem az utolsó két kérdésed...


Annyit tudok tanácsolni, ha eszed van, elhagyod, és keresel egy olyan fiút, aki nem ilyen.


De úgysem ezt fogod tenni, inkább eltűröd, hogy kapcarongy vagy...

2015. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!