Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom legyőzni a félelmem attól, hogy egyedül maradok életem végéig?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és egyáltalán nem látom esélyét annak, hogy találjak valakit, akivel együtt élhetek és később családot alapítsak. Már biztos vagyok abban, hogy egyedül fogok maradni. Megtettem minden tőlem telhetőt. Egyértelmű számomra a végkifejlett. Bár ne félnék tőle ennyire.

Anyámmal élek együtt. A halála után nem szívesen élnék egyedül. Nagyon félek.



2015. máj. 19. 01:21
1 2 3
 1/28 opened paradise ***** válasza:
És mit próbálsz tenni ez ellen?
2015. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Próbálom belenyugtatni magam. De mégis nagyon ijesztő helyzetben érzem magam.
2015. máj. 19. 01:39
 3/28 anonim ***** válasza:

És miért nem találsz társat?

Már nem azért, én se találok, meg tudlak érteni,csak érdekel.

2015. máj. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
ugorjunk együtt a kútba,melletted vagyok :)
2015. máj. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Az itteni nők 99%-át ismerem és ők nem potenciális társak. Nem tekintek úgy rájuk.

Kútba meg ugorjon az, akinek még három anyja is van.

2015. máj. 19. 01:49
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Én nem értem, mi ez a társfüggőség.

Annyian hisztiznek/pánikolnak a korosztályomban (23 vagyok), hogy nincs párjuk, állandóan csak azon jár az eszük, hogy mennyire kellene melléjük valaki...

Hahó! Tök fiatal vagy még! Tanulj, csinálj karriert (vagy amit szeretnél), éld az életet, aztán majd egyszer betoppan, akire vártál.

A nők jellemzően a hülye magánytól való félelem miatt szoktak buta lépést hozni, "ha ló nincs, megteszi a szamár is" alapon leereszteni azt a bizonyos lécet, majd egy ideig eljátszani, hogy milyen jó döntés volt, és hogy milyen boldogok. Aztán később jön az elégedetlenkedés, a veszekedés, a "mindent feladtam érted" sírás, az egésznek pedig a gyerekek isszák meg a levét. Na de előreszaladtam :) A lényeg, hogy nincs mitől félned. Egyébként a magányt is elég jól ki lehet használni. Ne negatívumként nézd, hanem gondolj bele, mennyi mindent csinálhatsz így, hogy nem kell más(ok)tól függened. Aztán egyszer majd eljön az is, akire vársz :)

23/L

2015. máj. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok.

Upsz... most látom, hogy ffi vagy :D Bocs. Akkor hatványozottan vonatkozik rád, amit mondtam!

Éld az életed, tök fiatal vagy (nektek pasiknak még a biológiai vekkertől sem kell félni:), van még időd megtalálni az igazit!

2015. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 opened paradise ***** válasza:

...mármint az ellen,hogy ez így legyen.


Csak kútba ne! Évek óta attól félek,hogy egy pincében végzem,egy kút alján,egy gyk-s lány miatt,ha ez bejönne,akkor az csúnya poén lenne :D

2015. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Kérdező,hidd el nekem,más lehetőség nincs,csak a kút.Velem együtt.Ezt a problémát máshogy nem lehet legyőzni.Nevezhetjük ezt tragédiának is,mindegy hogyan,velem kell tartanod.Így,ebben a formában,az életnek nincs értelme.
2015. máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem tartok veled. Azt kihagynám. Nem vagyk emos köcsög :D
2015. máj. 19. 02:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!