Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség! Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Nem tudom mit tegyek, a párom gyereket szeretne?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk nagyon jó: soha nem veszekszünk,mindenben segít a párom és mellettem áll,támogat,és szeret.

Eddig mindig védekeztünk, de a mai a 2. alkalom hogy védekezés nélkül szerette volna. Ez nagyon furcsa volt 3 év után hirtelen, egy olyan férfitől aki végtelenül megfontolt és kimért. Soha nem tesz olyat ami az akarata ellen lenne vagy bizonytalan útra sodorná. Ebből egyből megértettem hogy gyereket szeretne. Miután felfogtam ezt a tényt teljesen leblokkoltam. A gyermekvállás témája eddig soha nem került elő közöttünk. Én félek az anyaságtól, retteg összintén. Képtelen vagyok magam elképzelni anyaként, képtelen lennék a szüleim elé állni egy kisbabával a karomba, a terhesség képe is riasztó számomra. Sokszor álmodtam azt hogy született egy kisbabám és sírva könyörögtem azért hogy visszaadjam és elvigyék tőlem. Ilyenkor felriadtam álmomból rendszerint.

Félek és remegek még a gondolattól is.

Azt mondta hogy neki nincs problémája ha teherbe esek úgyis 3 éve vagyunk együtt. Mellettem lesz, családként fogunk élni. Ő ezt szeretné. De ha szeretnék élni akkor odaadhatom neki (lemondhatok róla) és felneveli egyedül.

Bár ha szakítani szeretnék akkor azt is elfogadja. 1 hetet kaptam arra hogy döntést hozzak.

A párom idősebb nálam, diplomás,megtakarított pénze van (ez több milliós vagy max. tíz-húsz milliós összeg nem tudom pontosan),van egy 9 éves felsőkategoriás autója és lakása.

Én még tanulok, nincsen saját keresetem, a szüleim segítenek anyagilag.

Nem tudom mit tegyek, annyira felzaklatott mindez hogy alig bírtam hazajönni.



2015. szept. 6. 22:17
1 2
 1/20 Clark Kent.. ***** válasza:

Semmiképpen se menj bele a gyermekvállalásba, mert nyilvánvaló, hogy nagyon nem akarod!


A párodnak meg >>kell<< értenie, hogy te ezt az egészet nem akarod. Amennyiben nem érti meg, külön kell mennetek. Neki olyan asszonykát kell keresni, aki már családot akar, neked pedig olyan pasit, aki szintén nem akar gyereket.

2015. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elég jó kapcsolat lehet, ha 3 év alatt egyszer sem sikerült ilyenről beszélni. Nyilván nem fogod tudni meggyőzni, ahogy ő sem téged. Gratulálok.
2015. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Ja, és egyáltalán nem értem, mi köze van ahhoz, hogy elhagyd-e az, hogy mennyi megtakarított pénze, milyen autója és lakása van...
2015. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem annak nem az elhagyáshoz van köze, hanem pl a gyerekhez. Illetve ahhoz, hogy a ferfi idősebb, felépítette a kis életét, ellenben a kérdezőnk még tanul.


az viszont érdekes, hogy három év alatt erről nem beszéltetek.

mond el neki, hogy mit érzel.

de arra is készülj fel, ha emiatt szétválik az utatok.

2015. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Te pillanatnyilag keltetőgép vagy a szemében, és ez nagyon durva. Soha nem beszélt neked arról, hogy gyereket szeretne, nem kérdezte a véleményed (de mivel tanulsz, egyébként is sejtheti, hogy még nem időszerű), és támogat téged abban, hogy szülj, és hagyd rá a gyereket, majd ő elfogadja. A köztetek lévő kommunikáció (illetve annak hiánya) és a gyerekhez való jobban ragaszkodás egyértelműen jelzi, nem bánja, ha téged elveszít, de gyereket szeretne. Talán még ideális is lenne számára, ha tőled lenne, hiszen te nem akarod, és ha szétmentek, nem szakítanád el tőle, már előre jelezte, hogy vállalná a felnevelését. Mit tegyél..? Azt javaslom, semmiképp se szülj, továbbá ennek a kapcsolatnak sincs sok értelme, hiszen nyilvánvalóan mások az elképzeléseitek a közeljövőtől. Ha nem adod meg neki, amit akar, úgyis el fog hagyni, hogy mástól megszerezze.
2015. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igazából, csak azt kell eldöntened, hogy szeretnél-e egy nyugodt, szép életet. Az anyaságtól ne félj, majd belejössz. Eleinte szinte minden nő fél tőle. Ha nincs köztetek túl nagy korkülönbség, akkor nincs mitől félned. De ha 10 évvel idősebb nálad, akkor nem biztos, hogy jó ötlet. Viszont az iskolát be kéne fejezned, és majd utána.
2015. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kommunikáció.
2015. szept. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bence_ ***** válasza:

Gyermeked akkor legyen ha TE szeretnél.

Az, hogy neki milye van? Lehet, hogy holnap alulról szagolja az ibolyát. Akkor mi lesz?

Ti milyen kapcsolatba vagytok ha egy hetet ad erre?

Édesapáddal milyen a viszonyod?

2015. szept. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ennek a fazonnak tök mindegy kitől, de gyereket akar. Lehetsz ott te, vagy bárki más. Ebből is látszik, hogy valami nagyon nagyon nem oké a férfinél. Vigyázz, mert a férfiak is tudnak nagyon ocsmány dolgokat..


" 1 hetet kaptam arra hogy döntést hozzak. " ukázt azt osztogat, ehhez van tehetsége.


Ez az ember téged nem szeret, csak használ, érdekeinek megfelelően. Nagyon fiatal vagy, amilyen gyorsan csak tudsz lépj le, és többet ne találjon meg.

2015. szept. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A párod pszichopata egyértelműen látszik a róla leírt jellemzésed alapján.
2015. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!