Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Miért van az, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Csajok! Miért van az, ha már több mint egy éve külön vagytok egy sráccal, majd neki lesz egy új barátnője és ti halálra szidjátok a csajt, a srác barátainak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
mert a nők ilyen gonoszak kaki keverők
2015. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetted leírni, hogy alápakoltál a másik nőnek, ráadásul hazudoztál róla és ezerrel sároztad, ahol csak tudtad.


Szóval írd át a valóságra a történetedet, mert igy nem fogsz korrekt választ kapni:)

2015. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben még sosem voltam, de arra tippelnék, hogy féltékenységből. Akkor is lehet féltékeny, ha nem szerelmes.


Egyik barátnőm volt ilyen, járt vagy két hónapig (jobb esetben) egy sráccal, és teljesen fel volt háborodva, mikor évek múltán végül barátnője lett. Nem ismerte a csajt, de mindig szidta nekem, hogy milyen kis izé, én meg nem értettem, hogy mi baja van. Ő sem tudta megmagyarázni. Talán azt érezte, hogy ezzel örökre elvesztette a lehetőséget egy potenciális udvarlótól. Mert korábban élvezte, hogy néha teszi a szépet neki, és amíg nem volt senkije, mondhatta, hogy mióta szakítottak, nem talál senki méltót az ő helyére.


Hozzátenném viszont, hogy ekkor voltunk talán 14 évesek. Felnőtt nők nem tudom, miért tesznek ilyet :D

2015. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kedves második kommentáló... te mégis mi a jó öreganyámról beszélsz???? :D én nem pakoltam alá senkinek sőt, még csak nem is ismerem azt a híres neves exbarátnőt...
2015. szept. 7. 12:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik kommentáló.. igen én is ilyenre tippelek.. de könyörgöm felnőttek vagyunk.. én 25 párom 29... mi ez az ovi????
2015. szept. 7. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a témához, még annyit fűznék hozzá, hogy annak az embernek akiről hazug rágalmakat terjesztenek (irigység és féltékenység miatt) egy adott társaság előtt, annak minden joga meg van ahhoz, hogy az adott társaság előtt leleplezze a rágalmazóját, és az előtt az ember előtt, aki előtt minden ocsmány eszközzel megpróbálták lejáratni.


Az ilyen ember leleplezése bizony kínos annak, aki minden ocsmányságot indított, és azt hitte, hogy sosem derül ki a háttérmutatványa az adott illető előtt.

2015. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt most csak én nem értem????
2015. szept. 7. 12:25
 8/11 A kérdező kommentje:
egyébként én nem akarok semmit megtorolni.. boldog vagyok a párommal.. szimplán nem értem mire jó ez a viselkedés mikor nem is ismerjük egymást az exel...
2015. szept. 7. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is ismer téged a párod exe, akkor mit tud rajtad "halálra szidni" a barátainak?


Ha meg alaptalanul mond rólad bármit, úgy, hogy még csak nem is találkoztatok, akkor miért zavar?


Gondolom, a párod barátai ismerik az exet is és már ismernek téged is. Egy kicsit is értelmes ember szerintem a másikról szerzett benyomásai, a másik viselkedése, tettei alapján próbál valakiről véleményt, valamifajta képet kialakítani, nem pedig az alapján, hogy egy harmadik személy mit mond róla a a háta mögött, ráadásul úgy, hogy még csak nem is ismeri.


Szóval ha ilyen helyzetben lennék, nem foglalkoznék az egésszel.

2015. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem ismer az exe, sőt még a barátai sem mivel még nagyon friss a kapcsolatunk.. csak éppen ez miatt értetlenkedem... egyébként pedig a párom ízlését támadta.. én nem akarok senkit támadni szimplán megérteni hogy ez mire jó...
2015. szept. 7. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!