Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki vonzódik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki vonzódik a pszichopatákhoz? :D és ha igen, miért? Mi okból?

Figyelt kérdés
De most komolyan kérdem!...
2010. márc. 12. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vki biztosan, és nemtom.
2010. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Neked mi a pszichopata?

Én nem vonzódom hozzájuk.Te igen?????????

2010. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz pszichopata alatt? Tömeggyilkos, közveszélyes, önveszélye, vagy csak bolondabb az átlagnál?
2010. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Most meg fogsz lepődni, de van olyan, nem is kevés.

Amerikában a lecsukott sorozatgyilkosok több levelet kapnak, mint a börtön összes többi elítéltje összesen. Rajongói club-ok alakulnak, internetes honlapok, stb...

Ami pedig végképp érthetetlen a számomra, hogy a sorozatgyilkosokért szinte megvesznek a nők(mármint egy részük). A legdurvább eset Ted Bundy-é volt, aki legalább 100 nő meggyilkolásával gyanúsítható, mégis levelek százait kapta hetente a cellájában a hölgyrajongóitól, egészen addig, amíg ki nem végezték.

2010. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hogy mit értek pszichopata alatt?:D

Hát nem a sorozatgyilkos félékre gondoltam:D,inkább az olyan csendes, visszahúzodó úgymond kedves pszichopatákra értettem! :D Persze ha van ilyen,hogy Kedves Pszichopata(??)xD

Amit legutóbb írt valaki, az durva! Ted Bundy-t tudom kicsoda.:D De ezt nem tudtam,hogy még levelet is kapott méghozzá több százat :D Igen érdekes.

Viszont arról olvastam, hogy Richard Ramirez aki többszörös gyilkosságért volt elítélve,nőket ölt és erőszakolt is meg, volt egy 40 éves körüli nő aki írt neki a börtönbe... A vége az lett,hogy összeházasodtak:):D HÁt nem szép?!:D És hozzáteszem a nő katolikus volt.És Richard pedig sátánista ha jól tudom. TEhát igen érdekes dolgok ezek.

2010. márc. 12. 17:02
 6/16 anonim ***** válasza:

A kérdést inkább fordítva tenném fel. Kihez vonzódnak a pszichopaták?

Lehet hogy már téged is kiszemelt vki?

2010. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát ez jó kérdés,hogy kihez vonzódnak a pszichopaták ?:D

UGyan lány vagyok, de honnan a fenéből tudjam ,hogy én kiszemelt voltam e valaha is (?)...

2010. márc. 12. 17:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jól bezárnám éjszakára az ajtót. Ki tudja, lehet hogy te leszel a következő?
2010. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nem szoktam tárva nyitva hagyni az ajtót :DD
2010. márc. 12. 18:04
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha már itt tartunk,akkor a pszichopaták kikhez vonzódnak ??
2010. márc. 12. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!