Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves leszek, de még nem volt kapcsolatom.Anno lett volna jelölt, de sosem jött össze: túl fiatal voltam, vagy túlságosan nyomult...

Értem én, hogy az ismerkedéshez társaságba kell járni, de nem szeretek idióta zenékre egy csapat részeggel baromkodni, nem cigizek, nem iszok(max udvariasságból ünnepekkor max egy pohárral)

Van más is, aki nem talált senkit se?


2015. szept. 7. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hosszútávú kapcsolatra valót még nekem sem sikerült 23F de gondolom nik lányokhoz intézted a kérdést
2015. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyekre járnál, akkor csak olyanokat ismerhetnél meg, akik ezt szeretik csinálni, szóval tuti, hogy nem illenétek össze. Maximum külsőre, az meg nem vezet jóra.

Szerintem olyan helyen keresgélj, ahol nem fordulnak meg diszkópatkányok. :D Érdeklődési körödnek megfelelő csoportokban, akár interneten.

2015. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Jujj de ciki jézus márja még 18 évesen nem volt fiú?? Úúú itt a világvége!
2015. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bárki válaszolhat... mindkét nemben lehet olyan, aki az én csónakomban evez :)


nem járok olyan bulikba, csak a baráti körömmel, de ők lassan túlzásba viszik


keresem a hozzám hasonlókat, de eddig nagy ívben elkerültek.... :)

2015. szept. 7. 19:44
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a válaszokat
2015. szept. 7. 19:45
 6/11 opened paradise ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy hol keresel ilyeneket?


Amúgy én is ilyen voltam/vagyok.

2015. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is hozzád hasonló vagyok srácként 22 évesen, én sem szeretek bulikba járni és inni

még én sem találtam meg az igazit :D

ha gondolod írj rám és beszélgethetünk :D

2015. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez. Nem szeretek bulizni, ami nálam a szórakozás, az másnak unalom/vagy egyedül végzendő tevékenység.

Vannak barátaim, de nagy baráti társaságom nincsen, egyéni találkozókat szoktunk szervezni, így nincs olyan, hogy valamilyen összejövetelen új arcokkal ismerkedjek meg.

Egyetem is ott lenne, de a karomra elég kevés fiú jár, a többi épülettel/karral pedig nem vagyok kapcsolatban.

Maradna az utca/könyvtár/buszmegálló stb, de azért annyira nem vagyok nagy szám, hogy csak úgy leszólítson valaki. Lényegében sosem tették.

Hát ez van.

/l

2015. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet még barátod

Ennyi idősen nekem se volt senkim. 15 évesen volt egy randim ami nem sikerült jól, utána meg csak tetszett 1-2 lány de egyiknek se kellettem. 22 évesen volt először barátnőm( azóta se volt másik) és akkor volt az első csók is. Azóta eltelt már pár év

2016. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!