Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiú barátom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom miatt sosem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszik, hogy járunk. Nagyon régóta jóban vagyunk, és nagyon örülök, hogy ilyen barátom lehet, mint ő. De hát miatta sajnos nem tudok fiúkkal ismerkedni. A legtöbb már eleve nem mer közeledni (illetve igen, hogyha egyedül vagyok). Nem mondhatom a legjobb barátomnak, hogy kopjon le, mert zavar. Nagyon szeretem őt, mint barát! De kicsit idegesít, amikor mindenki azt hiszi, együtt vagyunk és nem tudok ismerkedni... Mit tegyek? 16L
2014. máj. 2. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
híreszteld, hogy nincs köztetek semmi. és mikor ismerkedsz, ugyanúgy leléphet, mint ahogy egy lány barátod is odébb állna.
2014. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a barátod, teljesen nyugodtan megmondhatod neki, h neked tetszik "az" a srác, kicsit arrébb mehetne csajozni, hátha odamenne hozzád. Ezért nem fog megsértődni, ha barátként tekint rád, hisz ez annyira természetes. Én még segítenék is, ha kérné (bár valószínűleg nem kérne ilyet a lánybarát, hisz az kellemetlen. :D)
2014. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jössz össze ezzel a legjobb barátoddal? :)
2014. máj. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszból, de miért nem segít neked pasizni? Fiúknak könnyebb összehaverkodniuk fiúkkal. Mondd el neki, ki tetszik, aztán hajrá, legyen ügyes szárnysegéd ;)
2014. máj. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy barát többet ér minden pasinál!!!! Ő lesz az aki ha kibprulsz egy pasi miatt ott lesz melletted!! Nekem is van egy ilyen fiubaratom :)

Mikor "kavartam" az egyik sraccal elmondtam neki hogy figyelj nekem vam o...o az akire nem kell feltekenykedni nem kell csunyan nezni mert o a legjobb baratom sosem volt koztunk semmi nem is lesz....es megertette a srac :) szerintem ha az elejen meselsz rola a sracoknak nem lesz gaz ;)

18/l

2014. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Összejönni nem fogunk, mert nem vagyunk egymást esetei és mindkettőnknek más tetszik. Köszi a válaszokat.
2014. máj. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!