Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz barátom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátom, ha nem szedek fel pár kilót?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok az alakomról képet küldeni, pedig az lenne a jó, de a lényeg az, hogy 45 kilós vagyok és nem szeretnék hízni, mert félek a kövérségtől, annak ellenére is hogy rám férne. 163cm vagyok

2015. jan. 18. 17:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egy anorexiásan vékony lány vagy nem?
2015. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok anorexiás, csak nem szeretnék hízni
2015. jan. 18. 17:16
 3/28 CptTomato ***** válasza:
Nézd van akinek így is biztos nagyon fogsz tetszeni sok ffi társamnak ez az ideális... de ha hízol egy 5-10kg-t akkor megint más ffi csoportnak fogsz tetszeni szóval rajtad múlik a dolog.
2015. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Anorexiás vagy, és az bizony nem szexi. Ráadásul a későbbi gyermeknemzésre is kihatással lehet a dolog.


Szerintem szedj fel pár kilót, de nem hízással, hanem sportolj közben valamit. Aerobik, futás, biciklizés... mit tudom én mit csinálnak még a csajok szívesen.

A lényeg, hogy ne legyél csontkollekció, mert az kb egy férfi sem szereti.


Hajrá!


26/F

2015. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
How it's healthy.
2015. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

A férfiak nem túl válogatósak, ha külsőről van szó, noha szeretnek kritikus megjegyzéseket tenni a nőkre. Bizonyára ezek mellett a felnagyított hibák mellett az ő tökéletlenségük semmisnek tűnik számukra.


Hosszútávú kapcsolatban pedig a külső nem döntő szempont. Ha viszont megszállott módjára igyekszel megtartani a mostani súlyod, emiatt pl. vállalva azt is, hogy még egy sütit sem lehet megenni veled, az már beteges, és zavaró lehet a randipartner számára is.

2015. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy milyen logika mentén építetted fel érvrendszeredet.
2015. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hát híznék is meg nem is, de inkább nem viszont így csak magamnak tetszem.
2015. jan. 18. 17:21
 9/28 anonim válasza:

ha jól érezd magad, akkor ne törődj vele! Ne akarj megváltozni senkiért!

22/f

2015. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
nekem tökéletes lennél:)
2015. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!