Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valaki segítsen

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dinci001 kérdése:

Mit csináljak? Valaki segítsen

Figyelt kérdés
2 hónapja tart a dolog egy sraccal. Eleinte csak szexnek indult. Nem igazán tudom eldönteni, hogy mélyebb érzéseket táplál e irántam. Szex közben figyelmes, mindennap keres.. A hétvégén pont a női hetemet éltem, megis kérte, hogy menjek el hozza. Filmeztunk, ettünk.. Feldobta, hogy a hétvégén akar alhatnank együtt is. Most akkor O is többet akar csak meg nem mondja ki
2015. szept. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez alapján igen.

De lehet az is, h inkább a barátságra megy rá exrával, mert barátnak is értékes vagy. Csak nem tudja,h a lányoknál ez ritkán múködik

2015. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat mi nem voltunk barátok soha , es nem is baratsagkent indult ez az egész! Teljesen tanácstalan vagyok.. Viszont a munkahelyemen is rendszeresen látogat.. Múltkor mondta, hogy fozhetnek neki, en meg mondtam, hogy akkor szerelje fel a konyháját :d es most erősen rajta van a dolgon! Továbbá egyszer beszéltünk arról, hogy kinek mije mit tud es ugy emleget, hogy "vagyunk" . Plusz a 3 legjobb barátja tud rólam..
2015. szept. 8. 10:09
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
Igen. Többet akar, nem csak szexet. Lehet, hogy ez már szerelem.
2015. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem lehet eldönteni. Sokáig kavartam úgy egy pasival, akit csak szexpartnernek tekintettem. Nem azért mert én így akartam, hanem azért mert úgy hittem Ő érzi így ezért nem mertem érzelmileg közel engedni magamhoz. Aztán amikor elhagytam, akkor derült ki, hogy én fontos voltam számára érzelmileg is. Van a fordított eset is, amikor az egyik fél többet lát bele, majd pofára esik és kiderül, hogy csak egy vagy a sok közül.

Egyelőre nem csinálnék semmit a helyedben, csak figyelnék és óvatos lennék. Ne láss bele többet mint ami van, de ne is vesd el a lehetőségét, hogy lehet belőle több is. Ezek alakulnak, mi nem tudunk ebben tanácsot adni, mert az élet egy romantikus dráma, és bárhogy alakulhat. :-)

2015. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen meg maradok annál, hogy egyelőre kivarok! Köszönöm a tanácsot! ;)
2015. szept. 8. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. nagyon kellesz neki.
2015. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem! :)
2015. szept. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!