Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van ez így, megtörténhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van ez így, megtörténhet?

Figyelt kérdés
Amikor egy csaj az idő kérést kapcsolat terén azért mondja hogy próbára tegye a pasit hogy hajlandó-e harcolni érte vagyis hogy tényleg komolyan akarja-e őt, mennyire kitartó.
2015. szept. 8. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, de ha egy lány csak emiatt húzza egy másik ember idejét és agyát, az szerintem görénység.


Nőként mondom.


Sok kínlódástól megóvnánk magunkat és a környezetünket, ha többen hajlandóak lennénk nyíltan kommunikálni, és megmondani, hogy igen vagy nem. Úgysem ezen múlik, hogy a kapcsolat működni fog-e vagy sem, az hosszú évek alatt, őszinte együttlétek során lesz világos.

2015. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekemnem kellene olyan lány, aki így viselkedik.
2015. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* nekem nem
2015. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy érett nő nem így gondolkodik, egy buta liba lehet, de ez nem tudhatom.

Érett nőként biztos nem csinálnék ilyen gyerekes dolgot.

2015. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..gondolom itt is különbséget kell tudni tenni hogy melyik az a nő aki elvárja hogy harcolj érte és melyik az amelyik így akar lerázni.
2015. szept. 8. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:

De én nem várom el, hogy harcoljanak értem. Ha arra kerül a sor, köszönöm szépen, megharcolok magamért.


Szeressen, akit szeretek! Fogadja el, hogy szeretem. Viszonozza nagylelkűen, amit adok. Vegye komolyan az őszinteségem, és legyen őszinte!


Nem kellenek a harcok, egyik oldalról sem. Amelyik nő ilyesmit elvár, az később is játszmázni, taktikázni, gyanakodni, gyanúsítgatni, csőbe húzni fog. Ez pedig beteg dolog, és garancia a boldogtalan, működésképtelen kapcsolatra.

2015. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minel nehezebben kapsz meg valakit, annal jobban ertekeled. N
2015. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!