Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosnak érzed magad, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnak érzed magad, vagy úgy érzed valamivel kitűnsz a tömegből, és gyorsan felfigyelnek rád nők / férfiak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Feláll a szőr a nők hátán tőlem. Nagyon jó gamma-kisugárzásom van.
2015. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hanem tudom, hogy más vagyok mint az átlag. Akár kivel kapcsolatba kerülök mindig kiszúrják. Pedig semmit nem teszek másként mint a szürkék.
2015. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Átlagosnak érzem magam, de mégis hamar felfigyelnek rám a férfiak. Nem tudom megmagyarázni, hogyan lehetséges ez :D Semmit nem teszek, amiért különlegesebb lehetnék az átlagnál vagy bármiben kitűnnék a tömegből. Aztán mégis. Nem mondom, hogy zavar :)
2015. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Magas vagyok, karcsú és van fenekem, ez azért már alapból nem egy szar indítás. Nem vagyok sokkal jobb az átlagosnál, de szerintem az alkatom elég sokat számít abból a szempontból, hogy könnyen észrevesznek az emberek.
2015. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én teljesen átlagos vagyok és nem is rajonganak körbe a férfiak, viszont aki felfigyelt rám, az mind feleségnek akart és nem csak kalandozni vágyott.
2015. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam átlagosnak, de nem a külsőm miatt. A külsőm átlagos. Viszont fel szoktak rám figyelni, akár utcán is... az ismerőseim emlegetni szoktak holmi kisugárzást velem kapcsolatban. Azt tudom, hogy kommunikatív vagyok, közvetlen és az átlagnál magasabb az intelligenciám (hivatalos mérés szerint), ezt társalgás során elég hamar ki szokták szúrni. Ugyanakkor valami lehet abban a kisugárzás dologban is, mert azt nem nagyon tudom mással magyarázni, hogy viszonylag sűrűn szólítanak le utcán, vadidegen férfiak, annak ellenére, hogy nem öltözöm feltűnően, vagy kihívóan.
2015. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok átlagos sem külsőre, sem belsőre, és igen, gyorsan felfigyelnek rám.
2015. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az arcom szep, a fenekem kerek, a melleim eleg nagyok, a labaim pedig szoknyaban/ruhaban nagyon szepek.

A testem tobbi reszevel soha nem voltam megelegedve, de eleg hamar felfigyelnek ram az emberek, egy nagyreszt pedig annak koszonheto, hogy probalok mindig jol oltozni, neha bedobom a szexis enemet, neha az elegans enemet... Sokat mosolygok, hulyeskedek, nevetek, ez pedig egy lapattal ratesz meg. Szoval nem erzem magamat atlagosnak.

22L

2015. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szép arcú és jóképűnek mondott vagyok, 2 MÉTER MAGAS, hosszúkás szőke hajú, mosolygós/magabiztos arcú legtöbbször és sportos testalkatú, tehát külsőre/megjelenésre a visszajelzések alapján is kb. a legvonzóbb 10%-ban vagyok
2015. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kitűnök a tömegből. Én vagyok az, aki mindig szembe megy veletek.


Nők? emberszámba se vesznek!


26F

2015. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!